آکاایران: برای داشتن لب های دلپذیر

لب های دلپذیر :روش های خانگی برای داشتن لب های جذاب و دلپذیر – برای اینکه لب های جذاب و جذابی داشته باشید می توانید از انواع اسکراب های خوب بهره گیری کنید که واقعا پوست لب شما را نرم و جذاب میکنند. چه کسی لب های صورتی رنگ و جذابی که به طور طبیعی جذاب میباشند را دوست ندارد؟

ترفندهای داشتن لب دلپذیر

لب های خوشگل جذابیت بیش تری به صورت تان میدهد و باعث می شوند صورت زیباتری داشته باشید. اگر شما هم به هر دلیلی دچار سیاهی لب ها شده اید داروهای خانگی میتوانند کمک تان کنند تا آن لب های جذاب و صورتی گلگون راکه همه ی وقت می خواستید، داشته باشید.

اسکراب شکر

کمی شکر بردارید و آن را مثل یک اسکراب بهره گیری کنید. اینکار پوست های تیره و مرده را از لب های تان حذف میکند و رنگ صورتی زیبایی به آن ها میدهد. به منظور از بین بردن سیاهی لب ها یتان اینکار را هر روز انجام دهید.

آب چغندر

۲ تا ۳ قطره آب چغندر را روی لب های تان ماساژ بدهید. ریشه ی چغندر لب های تان را صورتی تر خواهد کرد و ظاهر جذابی به انها خواهد داد.

روغن زیتون

۱ یا ۲ قطره روغن زیتون را روی لب های تان ماساژ بدهید. اینکار هم سیاهی لب ها یتان را کاهش می دهد و هم آن ها را مرطوب می کند.

آب لیمو

بله! همه ی ی ما می دانیم که آب لیمو برای مو بینظیر و حتی برای پوست فوق العاده تر هست. این ماده ی خوراکی همین طور برای خوشگل و صورتی کردن و رفع سیاهی لب ها یتان نیز خوب هست. ۲ تا ۳ قطره آب لیمو را روی لب های تان مالش دهید. لب های تان را بکشید و به آرامی ماساژ دهید. خواهید دید که تیرگی از بین خواهد رفت و لب های تان ظاهری نرم به خود خواهند گرفت.

گل رز

۲ تا ۳ قطره روغن گل رز بردارید و آن را روی لب های تان استعمال کنید. روغن گل رز به طور طبیعی به لب های تان رنگ صورتی می دهد.

عسل و تمشک

عسل، تمشک و آب لیمو را به مقدار مساوی با هم ترکیب کنید. این مرهم مایع را روی لب های تان بگذارید و اجازه بدهید مدتی بماند. عسل و لیمو به طور طبیعی سیاهی لب ها یتان را حذف خواهند کرد و تمشک به آن ها همان رنگ صورتی که همۀ وقت} می خواستید خواهد داد.

لب های تان را مسواک بزنید

هنگامی که مسواک زدن دندان های تان به پایان رسید، روی لب های تان را نیز مسواک بزنید. اینکار را به صورت هرروز انجام بدهید. عملکرد مسواک مثل یک اسکراب هست و پوست مرده را از روی لب حذف میکند. پس از آن یک بوم لب مناسب روی لب های تان بگذارید.

روغن نارگیل و روغن بادام

روغن نارگیل و روغن بادام را به نسبت برابر ترکیب کنید. این ترکیب را در یک ظرف دردار بریزید و به جای بوم لب از این ترکیب بهره گیری کنید. به طور منظم این ترکیب را بهره گیری کنید تا لب های تان نرم و صورتی شوند.

وازلین

بله! این یک ترفند قدیمی هست اما هنوز هم تاثیر شگرفی دارد. از وازلین بهره گیری کنید تا لب های تان نرم و جذاب شوند.

لب های زیبا و خندان با این ترفندهای خانگی  آموزش لب های زیبا و خندان با این ترفندهای خانگی  آموزش

اسکراب

اسکراب گردو یا بادام داشته باشید و آن را روی لب های تان بمالید تا پوست مرده از روی آن ها حذف شود. پوست مرده سیاه به نظر می رسد. اسکراب پوست مرده را حذف می کند، و نرمی و رنگ صورتی لب ها را حفظ میکند.

حتما بخوانید :  ترس از رابطه جنسی در بعضی از خانم ها + دلایل و ایجاد ترس چیست؟

بادام و شکر

کمی عسل، شکر و روغن بادام بردارید و انها را با هم مخلوط کنید. این ترکیب را روی لب های سیاه تان بگذارید و به آرامی مالش بدهید. روغن بادام لب های تان را مرطوب خواهد کرد، شکر مثل اسکراب عمل خواهد کرد و در این میان عسل رنگ طبیعی لب های تان را برمی گرداند.

روغن درخت چای

چند قطره روغن درخت چای را روی لب های تان بگذارید اجازه بدهید مدتی بماند. شما همین طور می توانید آن را بعنوان بوم لب به طور منظم بهره گیری کنید. این روغن رنگی طبیعی به لب های تان می دهد.

پودر زردچوبه

کمی پودر زردچوبه بردارید و آن را با عسل مخلوط کنید. این خمیر سفت را بعنوان بوم لب روی لب های تان بگذارید و اجازه بدهید بماند.

زعفران و کشک

چند رشته زعفران را با کشک ترکیب کنید و اجازه بدهید به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند. این ترکیب را روی لب های تان بگذارید و به آرامی ماساژ دهید.

آناناس و پاپایا

گوشت میوه ی آناناس و پاپایا را به مقدار مساوی با هم ترکیب کنید و آن را روی لب های تان بمالید. بهره گیری ی منظم از این ترکیب لب های تان را صورتی و نرم خواهد کرد.

کره

کره را روی لب های تان بمالید. عجیب و غریب به نظر میرسد، اما واقعا موثر هست. بهره گیری از کره به صورت منظم به لب های تان رطوبت میدهد و آن ها را نرم می کند.

روغن کرچک، آبلیمو و گلیسیرین

روغن کرچک، آب لیمو و گلیسیرین را به مقدار مساوی با هم مخلوط کنید و آن را در یک ظرف نگه داری کنید. این بوم لب مایع را روی لب های تان استعمال کنید. اینکار به لب های تان آن رنگ صورتی مورد نظرتان را خواهد داد.

پوست پرتقال

پوست پرتقال های تان را دور نریزید؛ آن ها میتوانند برای لب های تان بسیار خوب باشند. پوست پرتقال را روی لب های تان ماساژ بدهید و معجزه را مشاهده نمایید.

گلیسیرین

۲ تا ۳ قطره گلیسیرین بردارید و با آن روی لب های تان را ماساژ دهید. اینکار تیرگی لب های تان را از بین میبرد و رنگ طبیعی انها را بازیابی می کند.

لب های زیبا و خندان با این ترفندهای خانگی  آموزش لب های زیبا و خندان با این ترفندهای خانگی  آموزش

برگ گشنیز

گذشته از رفتن به رختخواب، چند برگ گشنیز تازه را روی لب های تان ماساژ بدهید و اجازه بدهید تا صبح همان طور بماند. پس از بیدار شدن متوجه تفاوت خواهید شد.

ژل آلوئه ورا

یک برگ آلوئه ورا را ببرید و ژل داخل آن را دربیاورید. ژل را را روی لب های تان بگذارید و اجازه بدهید مدتی بماند.

روغن خردل

گذشته از خواب، ۱ تا ۲ قطره روغن خردل روی لب های تان بمالید. برای رسیدن به لب های صورتی رنگ و اغوا کننده اینکار را هر روز انجام بدهید.

خامه ی غلیظ و خمیر گوجه فرنگی

۲/۱ قاشق غذاخوری گوشت گوجه فرنگی و ۲/۱ قاشق غذا خوری خامه ی غلیظ بردارید و انها را با هم ترکیب کنید. این خمیر را روی لب های تان ماساژ دهید. اینکار کمک میکند که لب های تان به رنگ صورتی گلگون دربیایند.

آب سیب زمینی

سیب زمینی برای کاهش سیاهی لب ها یتان بسیار خوب هست. آب سیب زمینی خام را روی لب های تان استعمال کنید.

آب خیار

خیار میتواند همان لب هایی را به شما بدهد که همواره آرزویش را داشتید. آب خیار را روی لب های تان بمالید و تا زمانی که میتوانید اجازه بدهید بماند. این درمان را به مدت ۱۵ تا ۲۰ روز تکرار کنید و تفاوت را مشاهده نمایید.

حتما بخوانید :  همه چیز در مورد فشار خون نرمال

عسل

۱ تا ۲ قطره عسل روی لب های تان بگذارید و ماساژ بدهید. عسل لب های تان را مرطوب خواهد کرد و تیرگی آن ها را کاهش خواهد داد.

گلبرگ گل رز و شیر

چند گلبرگ گل سرخ تازه را در شیر له کنید و انها را حسابی با هم ترکیب کنید تا تبدیل به خمیر نرمی شوند. این خمیر را روی لب های تان بگذارید و اجازه بدهید مدتی بماند. این درمان را آن قدر تکرار کنید تا نتیجه را مشاهده نمایید. شیر تیرگی لب ها را کاهش می دهد و گلبرگ های گل رز لب های تان را گلگون و بسیار جذاب خواهند کرد.

تکه های یخ

بسیار ضروری هست که لب های تان را هیدراته نگه دارید تا هم ترک نخورند و هم تیره نشوند. بنابراین، تکه های یخ را روی لب های تان مالش دهید. مالش دادن تکه های یخ روی لب های تان کمک میکند که آن ها مرطوب بمانند.

آب توت فرنگی و وازلین

۱ قاشق وازلین و ۱ قاشق غذاخوری آب توت فرنگی را با هم ترکیب کنید و یک ژله ی صورتی رنگ نرم آماه کنید. این ترکیب را در یک ظرف نگه دارنده بریزید و به صورت هرروز روی لب های تان استعمال کنید.

دانه ی انار و شیر

۱ قاشق دانه ی انار بردارید و آن را همراه با ۱ تا ۲ قاشق غذاخوری شیر در مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید. قوام آن باید مثل یک اسکراب باشد. حالا این خمیر را روی لب های تان بمالید تا پوست تیره و مرده از روی آن ها زدوده شود. این اسکراب را به صورت هرروز روی لب های تان استعمال کنید.

لب های زیبا و خندان با این ترفندهای خانگی  آموزش لب های زیبا و خندان با این ترفندهای خانگی  آموزش
چگونه می توانیم از تیره شدن لب ها پیشگیری کنیم؟

سیگار نکشید چرا که سیگار کشیدن باعث سیاهی لب ها می شود.

– مصرف قهوه را محدود کنید.

– لب های تان را مک نزنید.

– هر زمان که بیرون میروید، یک بوم لب دارای SPF (ضد آفتاب) مناسب روی لب های تان بمالید.

– لب های تان را مرطوب کنید و آن ها را هیدراته نگه دارید.

– یک رژیم خوراکی سالم و مغذی داشته باشید.

.

منبع : shahrematlab.com