آکاایران: روش صحیح آرایش صورت و مراحل اصلی آن

آکاایران: آرایش صورت قواعدی دارد که همیشه باید آن ها را در نظر داشته باشی. اگر دوست داری روش صحیح آرایش صورت و نکته های مربوط به آن را بدانی، مراحل این کار را در ادامه بخوان تا آرایش صورت خود را به صورت اصولی انجام دهی.

برای این که روش صحیح آرایش صورت را یاد بگیری، به این لوازم آرایشی نیاز داری: پرایمر، کرم پودر پایه، پنکیک، رژ گونه، سایه چشم، خط چشم، ریمل مژه، ریمل یا مداد ابرو، مداد لب، رژ لب و برق لب.

"آرایش مو و صورت به سبک زمستان" را اینجا بخوانید.

روش صحیح آرایش صورت به این شکل است که ابتدا پرایمر را برای ایجاد پایه ای بی عیب و نقص روی پوست خود بزنی. سپس باید کرم پودر پایه را به خوبی روی پوستت پخش کنی. می توانی این کار را با استفاده از برس، اسفنج یا نوک انگشتان خود نیز انجام دهی.

حالا زمان استفاده از رژ گونه است. رژگونه متناسب با رنگ پوست خود را با استفاده از برس، درست زیر استخوان گونه های خود پخش کن.

حالا باید سراغ چشم ها بروی و با استفاده از دست کم سه سایه چشم به رنگ های مختلف با تونالیته های یکسان، آرایش چشم خود را آغاز کنی. مرحله بعد، کشیدن خط چشم با مدل دلخواه و سپس حالت دادن به مژه ها با استفاده از ریمل است. پیشنهاد ما به تو استفاده از ریمل های مشکی یا خاکستری تیره است.

در مرحله بعد، باید شکل ابوهای خود را با استفاده از ریمل یا مداد ابرو اصلاح کنی و به آن ها حالت بدهی یا این که در صورت لزوم، آن ها را پرتر نشان دهی.

در این مرحله می توانی در صورت تمایل، از روش های کانتورینگ مناسب شکل صورت خود نیز کمک بگیری.

مرحله آخر در روش صحیح آرایش صورت پر کردن لب ها با مداد لبی هماهنگ با رژ لب است. سپس رژ لب را روی لب های خود بمال و با دقت برق لب را وسط لب ها بزن. انتخاب رنگ و نوع رژ لب بستگی به موقعیت و زمان دارد. معمولاً برای روز از رژ لب های مات و برای مراسم شب از انواع رژ لب براق استفاده می کنند.

این اصول کلی روش صحیح آرایش صورت بود که با رعایت آن ها می توانی مطمئن باشی همیشه آرایشی جذاب و شیک خواهی داشت!

.

منبع : yasaman.com