آکاایران: معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه

آکاایران: جوش صورت برای هر خانمی آزاردهنده است و همه ما این تجربه تلخ را داشته ایم که با روش های مختلف آکنه را درمان یا دست کم، پنهان کنیم. ولی ما امروز به این نگرانی پایان می دهیم و در اینجا تو را با بهترین درمان جوش صورت آشنا می کنیم!

در ادامه، ویژگی های برترین محصولات پوستی از برندهای مختلف زیبایی را که بهترین درمان جوش صورت هستند، بخوان.

"بهترین توصیه های غذایی برای رفع جوش های صورت" را اینجا بخوانید.

کرم Rapid Relief Acne Spot Treatment از برند MURAD:

این محصول پوستی که بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه است، مناسب انواع پوست های چرب و ترکیبی ساخته شده و در فرمول خود حاوی حداکثر میزان اسید سالیسیلیک برای درمان آکنه، یعنی دو درصد است. این کرم درمان جوش در زیر میکاپ نیز عملکرد خوبی در درمان آکنه دارد.

معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه

ژل Acne Solutions از برند CLINIQUE:

ژل پاکسازی پوست "کلینیک" مناسب انواع پوست های معمولی، چرب، خشک و ترکیبی. این ژل، بهترین درمان جوش صورت برای مصرف روزانه است که معمولاً با نسخه پزشک تجویز می شود و ژل بهترین درمان جوش صورت حاوی اسید سالیسیلیک برای پاکسازی جوش ها و جلوگیری از تشکیل دوباره آن ها است.

این محصول از نظر حساسیت زایی نیز تست شده و غیر جوش زا و فاقد چربی و عطر است. برای استفاده از این ژل "کلینیک"، دو بار در روز بعد از تمیز کردن پوست، لایه نازکی از آن را روی پوست کل صورت بمال. در صورتی که پس از استفاده، پوست بیش از حد خشک شد، از کرم مرطوب کننده قوی استفاده کن.

معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه

مجموعه Complete Acne Therapy Systemاز برند Neutrogena:

این مجموعه شامل لوسیون، مرطوب کننده و تونر پاک کننده پوست، می تواند بهترین درمان جوش صورت باشد. محلول شست وشوی ضدعفونی کننده صورت آن حاوی اسید سالیسیلیک و لوسیون آن با SPF 15 حاوی پراکسید بنزوئیل است.

معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه معرفی بهترین درمان جوش صورت و رفع آکنه

کرم On-the-Spot از برند Neutrogena:

بهترین درمان جوش صورت مناسب پوست های حساس و مستعد ابتلا به آکنه کیستیک که باید هر صبح و شب از آن استفاده کرد.

.

منبع : yasaman.com