آکاایران: آموزش آرایش چشم بادامی با زیباترین ایده

آکاایران: بیشتر خانم های ایرانی چشم های بادامی دارند و از این نظر، بسیار خوش شانس هستند؛ چون معمولاً هر سبک آرایشی به این گونه چشم ها می آید. ولی ما امروز ایده ای فوق العاده و البته جذاب برای آرایش چشم بادامی داریم که آن را مرحله به مرحله به تو خانم زیبای ایرانی یاد خواهیم داد.

در ادامه این مقاله، روش آرایش چشم بادامی را با استفاده از سایه های صورتی و بادمجانی تیره به همراه تصویر خواهی آموخت.

"آموزش کشیدن خط چشم تصویری با مدل جذاب گرافیکی" را اینجا بخوانید.

آموزش آرایش چشم بادامی با زیباترین ایده آموزش آرایش چشم بادامی با زیباترین ایده

برای شروع به منظور آماده سازی پایه مناسب برای آرایش چشم ها، پشت پلک های خود از کمی پرایمر استفاده کن و مثلث زیر چشم ها را نیز با کانسیلر بپوشان. سپس مانند تصویر، یک سایه صورتی مات با تونالیته ملایم را در محل چین خوردگی پلک بالا و گوشه خارجی چشم ها بزن.

در مرحله سوم آرایش چشم بادامی باید با استفاده از سایه چشم مات با تونالیته تیره مانند بادمجانی یا بنفش تیره، گوشه خارجی پلک ها را تیره کنی تا چشم ها را درشت تر جلوه دهی. در ضمن، می توانی این سایه را در قسمت یک سوم خارجی پلک های پایین نیز بکشی.

در مرحله پایانی آرایش چشم بادامی سراغ ریمل برو و با استفاده از آن به مژه های خود حالت بده. در صورت تمایل، می توانی پس از خشک شدن لایه اول، لایه دوم را هم روی آن بزنی. در پایان کار نیز در صورت تمایل می توانی از سایه سفید در قسمت زیر ابروها استفاده کنی.

این روش آرایش چشم بادامی را که یادگیری آن بسیار راحت است، می توانی با استفاده از هر نوع سایه ای که فکر می کنی مناسب تونالیته رنگی پوستی تو است، انجام دهی. فقط دقت کن که سه رنگ سایه با تونالیته های مختلف تیره تا روشن، ولی هماهنگ با یکدیگر را انتخاب کنی و در قسمت وسط پلک های بالا نیز ترجیحاً از سایه براق استفاده کنی.

.

منبع : yasaman.com