آکاایران: مجموعه: آرایش صورت

اگر هنوز مدل ابروهای خود برای آرایش نوروزی تان را انتخاب نکرده اید پس پیشنهاد میکنیم ابتدا این مقاله را با دقت بخوانید تا بفهمید کدام فرم ابرو برای شکل صورت شما مناسب تر است؟

 

سریعترین و مطمئن ترین راه برای داشتن ابروهایی یکسان که موجب زیبایی چهره میشود استفاده از موچین است. استیو کریستین، گریمور و متخصص ابرو در کلینیک سامرویل در لوس آنجلس میگوید” طبیعتا یک ابروی پرپشت و خوش فرم چهره را جوان نشان می دهد”. اما ابروهای خوب به ندرت یک شکل هستند، شکل صورت شما باید شکل ابرویتان را تعیین کند. در ادامه ابروی مناسب خودتان را خواهید یافت.

 

 

صورت های بیضی

آکاایران: بهترین فرم ابرو برای انواع صورت – آرایش ویژه نوروز

چارلیز ترون‎

 

ابروی ایده آل شما: ناتالی پلین، موسس ابروهای میلیون دلاری میگوید یک کمان متوسط به جای یک کمان بالا. ( هرچه میزان کمان بیشترب اشد صورت کشیده شما اغراق آمیزتر به نظر میرسد). پلین میگوید، انتهای ابروها را صورت افقی امتداد دهید و این حالت بهتر از ابروی شیب دار روبه پایین است، این شکل دیگریست که صورت شما را کشیده تر نشان میدهد.

 

چگونه آنرا بدست آوریم: یک سرمداد ابروی خود را در جلوی سوراخ بینی تان قرار دهید و خطی را که به مدرمک چشمتان منتهی میشود فرض کنید. نقطه ای را که مداد ابرویتان را قطع میکند جایی است که قوس ابرویتان باید باشد. برای تقارن بیشتر در انتهای هردو ابرویتان، مداد را بصورت افقی نگه دارید و با ابتدای ابرویتان اندازه بگیرید( باید در قسمت گوشه بیرونی چشم پایان یابد) و با پودر یا مداد ابرو، آنرا پر کنید.

 

صورت های مثلثی

 انواع ابرو

کامرون دیاز‎

 

ابروی ایده آل شما: رامی گافنی، گریمور و متخصص ابرو می گوید: یک ابروی بلند که چشم ها را قاب میگیرد و مکمل پهنای پیشانی است و موجب می شود پیشانی کوچکتر به نظر برسد.

 

چگونه آنرا بدست آوریم: گافنی می گوید: از پرکننده ابرو استفاده کنید( بهتر است از قلم مومی یا پماد استفاده کنید)، بهتر است یک یا دو درجه روشنتر از رنگ ابرویتان باشد. از ابتدای ابرویتان تا نوک کمان یک خط منحنی ملایم بکشید، سپس از نوک تا دم. سپس پرکننده بیشتری را به جلوی ابرویتان بیفزایید تا آنها را کمی نزدیک تر به هم نشان دهید، و اگر لازم بود دم ابرویتان را هم کمی ادامه دهید. در نهایت تمام ابرویتان را بایک شانه ابرو پاک کنید تا باهم ترکیب شوند.

 

صورت های قلبی شکل 

 ابرو برداشتن

دبرا مسینگ‎

 

ابروی ایده آل شما: یک ابروی کمانی معمولی که در قسمت انتهایی گرد میشود. گافنی میگوید: ابرویی برای شما مناسب است که کل محدوده چشمتان را قاب بگیرد تا با پیشانی پهنتان توازن داشته باشد. دم گرد به ایجاد یک ابروی کمانی بلند کمک میکند درحالیکه صورت قلبی شکل تان را تملق آمیز نشان میدهد.

 

چگونه آنرا بدست آوریم: گافنی میگوید، با برداشتن موهای اضافی از زیر ابرویتان به کمان ابرویتان، شکل دهید. اگر ابروهای پراکنده و کم پشتی دارید، با پرکردن ابرویتان کمانش را بالا ببرید. از پرکننده ابرو از قسمت جلوی ابرویتان تا نوک آن بصورت اریب استفاده کنید و سپس یک خط منحنی ملایم از جلو به دم آن بکشید. مداد ابرویی مانند آناستازیا بورلی هیلز یکی از دقیق ترین ابزارها برای استفاده دراین مورد است اگرچه از مداد یا پماد هم میتوان استفاده کرد.

 

صورت های گلابی شکل 

 برداشتن ابرو

اوا مندس‎

 

ابروی ایده آل شما: پلین میگوید، ابروهایی با کمان بلند که تا قسمت بیرونی چشم امتداد دارد، که باعث میشود پیشانی پهن به نظر برسد. این کار باعث متعادل کردن پهن ترین نقاط خط چانه تان که کمی عریض تر از پهن ترین نقاط خط رویش مویتان است، می شود.

 

چگونه آنرا بدست آوریم: پلین میگوید، با برداشتن موهای پراکنده درقسمت پایینی ابروها و درمیانه آن کمان ابرویتان را بیشتر کنید تا صورتتان لاغرتر با ابروهایی بالا کشیده به نظر آید، قسمت های کم پشت را با مداد یا پودرپر کنید.

 

صورت های مستطیلی

 مدل جدید ابرو

ساندرا بولاک‎

 

ابروی ایده آل شما: ابرویی با قوس کمان خیلی کم. پلین می گوید، یک ابروی با قوس بالا و مشخص توجهات زیادی را به سمت چانه شما جلب خواهد کرد.

 

چگونه به آن دست پیدا کنیم: با یک مداد ابرو قوس ابرویتان را از سوراخ بینی تا مرکز مردمک چشمتان خط کشی کنید. کمان را با برداشتن موهای کمی شکل دهید و از بالاکشیدن و گوشه دار کردن ابروهایتان خودداری کنید. فضاهای خالی یا قسمت های کم پشت را با مداد ابرو پرکنید.

 

صورت های مربعی

 انواع مدل ابرو

آنجلینا جولی‎

 

ابروهای ایده آل شما: ابروهای پر و کمانی با انحنای کم که لاغری صورت مربعی شما را کمتر نشان میدهد.

 

چگونه به آن دست پیدا کنیم: قسمت بالای قوس ابرویتان را پر کنید، اطمینان حاصل کنید که زاویه دار نباشد. سپس بقیه ابروی خود را پر کنید تا یکدست شود. در نهایت از یک ژل بی رنگ ابرو استفاده کنید و موهای اضافی را کنترل کنید.

 

صورت های لوزی

 مدل ابرو جدید

نیکول کیدمن‎

 

ابروی ایده آل شما: یک ابروی کمانی گرد که شکل لوزی صورت را جبران میکند و خط رویش موی کم عرض را برجسته نشان میدهد، چانه را کمی زاویه دار می کند و گونه ها را عریض نشان میدهد.

 

چگونه به آن دست پیدا کنیم: در ابتدا یک خط منحنی ملایم بکشید، سپس موهای زیر کمان ابرو را با موچین بردارید یا کوتاه کنید، اینکار فقط کمی زمان میبرد.

 

صورت های گرد

 مدل ابرو

گابریله یونیون‎

 

ابروی ایده آل شما: گافنی میگوید، یک ابروی صاف با کمان نوک تیز، گوشه و زاویه مورد نیاز را به صورت های گرد اضافه می کند و آن را بیشتر مشخص می کند.

 

چگونه به آن دست پیدا کنیم: موهای ابرویتان را که روبه بالاست شانه کنید و زیر ابرویتان را با موچین بردارید و یک کمان نوک تیز ایجاد کنید. سپس فضاهای خالی را با مداد یا پماد پرکنید.

 

 


.

منبع :