آکاایران: راهکاری برای داشتن مژه های پرپشت و دلپذیر

می خواهید مژه هایی سالم داشته باشید و نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نداشته باشید بخوانید در ادامه راهکاری برای داشتن مژه های پرپشت و دلپذیر .

چه موقع از موچین استفاده نکنیم؟
اگر زیر پوستتان نقاط بسیار ریزی در حال رشد هستند، اصراری به بیرون کشیدن آنها نداشته باشید. لازم نیست پوست خود را بشکافید و در این زمینه ریسک کنید. یک روز صبر کنید تا آن مو رشد کرده و به سطح پوست برسد و سپس آن را جدا کنید. با این حال، اگر شما را آزار می دهد، آن را با ساتر بپوشانید.
اجازه دهید یک راهنمای خبره شما را راهنمایی کند
اگر نمی توانید به خوبی درباره ابروهای خود قضاوت کنید، یک آرایشگر حرفه ای می تواند بهترین فرم را برای چهره شما پیشنهاد دهد. بعد از اتمام کار چند عکس به صورت نمونه از خود بگیرید. برای آنکه چهره نوین خود را تازه نگه دارید، موهای اضافی را هفته ای یک بار بچینید.
چشم هایتان را باز کنید
ابروهای باریک باعث می شوند که چشم های شما پهن تر به نظر برسند. بنابراین قبل از استفاده از ریمل، چشم های خود را باز کنید. سعی کنید خیلی فشار ندهید و ضربه نزنید. لازم نیست تمام پوست خود را بکشید، تنها نقاط چین و چروک دار را بیرون بیاورید. می توانید از یک اسپری نیز در نقاط بیرونی استفاده کنید.
ریمل خود را با قلم بکشید
استفاده از ریمل می تواند ابروهای شما را پرتر و بلندتر جلوه دهد. قلم موهای پلاستیکی حتی ریزترین موها را نیز از ریشه تا نوک به ریمل آغشته می کنند و آنها را بلندتر نشان می دهند. اما قلم موهای فیبری چهره شما را طبیعی جلوه می دهند و موجب ایجاد ساختارهای ضخیم و مقاوم می شوند.
حرکت صاف و نرم برای جلوگیری از تجمع
مطمئنا نمی خواهید چشم هایتان مانند عنکبوت ترسناک باشند! برای خلاص شدن از شر ریمل از یک دستمال کاغذی جهت پاک کردن مازاد باقی مانده بر روی صورت استفاده کنید. ترفند دیگر این است که دستمال کاغذی را به صورت چرخشی جهت پاک کردن اثرات اضافی بکار بگیرید.
اکستنشن مژه
آیا نمی توانید صبر کنید یا زمان کافی ندارید؟ اکستنشن، مژه های شما را برای ۲ تا ۳ هفته کامل و بی نقص نگه می دارد، اما نمی توانید در این مدت از ریمل استفاده کنید. به علاوه، باید سعی کنید آنها را خشک نگه دارید.

راهکاری برای داشتن مژه های پرپشت و دلپذیر

.

منبع : ww.abanak.ir