آکاایران: روشی برای برنزه کردن خطوط برنزه نشده بدن

آکاایران: برای شما هم پیش می آید که وقتی بدن خود را برنزه می کنید قسمت هایی از بدن برنزه نشود در این جا روشی برای برنزه کردن خطوط برنزه نشده بدن به شما آموزش میدهیم .

در درجه اول باید گفت که برنزه شدن پوست گاهی اوقات منجر به آفتاب سوختگی پوست می شود و می بایستی قبل از یک رنگ کردن پوست بدن آفتاب سوختگی را درمان کنید . پس از درمان آفتاب سوختگی به دلیل اینکه فرایند یک رنگ شدن پوست کمی زمان می برد اگر این خطوط برنزه نشده بسیار جلب توجه می کند می توانید از محصولاتی مانند ماژیک های اصلاح کننده برای پوشاندن خطوط برنزه نشده استفاده کنید که به راحتی بخش های برنزه نشده پوست را پوشش می دهند .

یکی از مهمترین کارها برای یک رنگ کردن تمام پوست لایه برداری پوست می باشد و شما به راحتی می توانید از لایه بردارهای فیزیکی یا لیف های طبیعی در زمان حمام کردن استفاده کنید و به یاد داشته باشید استفاده از یک لوسیون مرطوب کننده پس از حمام ضروری می باشد .

یک لایه ی ضخیم از فونداسیون یا کانسیلر و تثبیت آن با یک پودر شفاف کننده یا برنزه کننده به کمک شما می آید . با یک قلموی مناسب خطوط برنزه نشده را با رنگ مناسبی از فونداسیون یا کانسیلر بپوشانید . این ساده ترین روش ممکن است تا دیگر از خطوط برنزه نشده احساس ناراحتی نکنید .

روشی برای برنزه کردن خطوط برنزه نشده بدن

.

منبع : ww.abanak.ir