آکاایران:  

از عمل جراحی زیبایی و حجیم کننده لب ها و عواقب آن می ترسید در این مطلب شما را آشنا میکنیم با برجسته کردن لب ها به این شیوه فاقد عمل همراه ما باشید .

تا زمانی که راههای ارگانیک و طبیعی برای برجسته کردن لبها وجود دارد نیازی نیست به روشهای شیمیایی و یا جراحی های خطرناک و تزریق ژل و پروتز دست بزنید ! برای آموزش روش برجسته سازی لب در خانه با مواد طبیعی ، با پارس ناز همراه باشید . لب هایی نرم و برجسته می تواند بهترین ویژگی چهره ی شما باشد.یک اسکراب خوب و پس از آن یک رُژ لب حجم دهنده ی مطبوع تمام چیزی است که برای داشتن چهره ای دلپذیر و سالم به آن نیاز دارید. اما با وجود این که ممکن است اسکراب ها و حجم دهنده هایی که در تبلیغات می بینیم موثر باشند، اغلب قیمت هایی نامعقول دارند و با ترکیبات مشکوک و قابل تأملی ساخته می شوند که ممکن است دوست نداشته باشید برای لب هایتان ازشان استفاده کنید. راه بهتر این است که خودتان با موادی که در آشپزخانه دارید، از جمله دارچین و انواع روغن ، اسکراب ها و حجم دهنده های طبیعی درست کنید.

مواد لازم برای برجسته کردن لب

برجسته کردن لب ها به این شیوه بدون عمل برجسته کردن لب ها به این شیوه بدون عمل

این هم چیزهایی که برای برجسته کردن لب فاقد عمل نیاز دارید:
یک مسواک نرم
ظرف برای مخلوط کردن مواد
چند تکه پنبه ی آرایشی
روغن، برای مثال روغن زیتون، نارگیل یا آووکادو
شر یا جوش شیرین (برای اسکراب کردن)
دارچین
روغن برگ دارچین (اختیاری)

دارچین جریان خون را در لب هایتان تحریک می کند

برجسته کردن لب ها به این شیوه بدون عمل برجسته کردن لب ها به این شیوه بدون عمل

چرا دارچین: دارچین جریان خون را در لب هایتان تحریک می کند که باعث تورمی خفیف، قرمزی و سوزش و خارش می شود. این موضوع لب های شما را برای چند ساعت برجسته می کند. روش بی خطریست، اما نباید در استفاده ازش زیاده روی کنید.

اسکراب لب: یک قاشق چای خوری روغن را با شکر یا جوش شیرین مخلوط کنید. مقداری از مخلوط را با مسواک تان بردارید و به آرامی روی لب هایتان بکشید تا سلول های مرده برداشته شوند. سپس اسکراب را با یک تکه پنبه ی نمناک پاک کنید.

حجم دهنده لب

حجم دهنده لب: یک قاشق چای خوری روغن را با دارچین آن قدر مخلوط کنید تا خمیری شود. آن را با دست روی لب هایتان بزنید و تا زمانی که احساس سوزش و خارش کردید ماساژ دهید. حداکثر ده دقیقه صبر کنید سپس با پنبه خمیر را آرام از روی لب هایتان پاک کنید. از این روش با نرم کننده لب مورد علاقه تان استفاده کنید.

برجسته کردن لب ها به این شیوه بدون عمل برجسته کردن لب ها به این شیوه بدون عمل

حجم دهنده ی براق لب

حجم دهنده ی براق لب: اگر دوست دارید از برق لبِ حجم دهنده استفاده کنید، مقدار کمی برق لب روی دستتان بریزید ویک قطره روغن برگ دارچین به آن اضافه کنید. این ترکیب دقیقاً همان تأثیر را دارد!

سایت ابانک : برجسته کردن لب ها به این شیوه فاقد عمل

.

منبع : ww.abanak.ir