آکاایران: رژ لب سرخابی با رنگ خاص خود که ترکیبی از قرمز و آبی است، با تونالیته های متنوع به هر رنگ پوستی، شادابی و طراوت می بخشد. اگر این رنگ رژ دوست داشتنی را می پسندی، ما در اینجا چند نوع از بهترین انواع رژ لب سرخابی را از بهترین برندهای آرایشی جهان به تو معرفی می کنیم.

در ادامه این مقاله، ویژگی های ۳ مدل از بهترین انواع رژ لب سرخابی را از برندهای آرایشی معروف که حتماً آن ها را می شناسی، بخوان. می توانی در مدل آرایش صورت خود، از این رنگ رژ لب دلپذیر به همراه سایه های بنفش و بادنجانی تیره استفاده کنی تا جذابیت آن را بیشتر به نمایش بگذاری.

"چطور رنگ رژ لب خود را با لباس هایمان هماهنگ کنیم؟" را اینجا بخوانید.

بهترین انواع رژ لب سرخابی از برندهای آرایشی مطرح بهترین انواع رژ لب سرخابی از برندهای آرایشی مطرح

رژ لب سرخابی "فلورمار" از نوع جامد مدل Long Wearing شماره ۳۶:

رژ لب سرخابی از برند "فلورمار" Flormar ساخت کشور ترکیه است که تحت لیسانس ایتالیا تولید می شود. این رژ با ماندگاری بالاو مقاومت نسبت به آب، حاوی ترکیبات مغذی برای لب ها است. رژ لب سرخابی "فلورمار"، همچنین، دارای فرمولاسیونی سبک است که لب ها را برجسته نشان می دهد و آبرسان است.

بهترین انواع رژ لب سرخابی از برندهای آرایشی مطرح بهترین انواع رژ لب سرخابی از برندهای آرایشی مطرح

رژ لب سرخابی "کاپریس" از نوع جامد مات شماره Q23:

رژ لب سرخابی برند "کاپریس" Caprice که تولید کشور فرانسه است، دارای گواهینامه بین المللی JPN، ‏CEE‏، FDA و برچسب وزارت بهداشت ایران است که سلامت و کیفیت آن را تضمین می کند. این رژ لب حاوی ویتامین E برای نرم و مرطوب کردن لب ها و فاقد مواد نگهدارنده است. رژ لب سرخابی Caprice ماندگاری طولانی مدتی روی لب ها دارد و از پوست لب ها در برابر آسیب های رادیکال های آزاد محافظت می کند.

بهترین انواع رژ لب سرخابی از برندهای آرایشی مطرح بهترین انواع رژ لب سرخابی از برندهای آرایشی مطرح

رژ لب سرخابی "فارماسی" Farmasi مدل Rouge شماره ۱۰:

رژ لب سرخابی "فارماسی" ساخت کشور ترکیه است و ماندگاری و دوام بالایی دارد. این رژ لب حاوی رنگدانه های غنی، روغن ماکادامیا برای رطوبت رسانی، کلاژن برای حجم دهی به لب ها و ایجاد ظاهری طبیعی است و پوست لب ها را نرم و ترمیم می کند.

.

منبع : yasaman.com