آکاایران: آرایش نوین صورت با سبک کانتورینگ معکوس

اگر دوست داری این شیوه و تکنیک جالب آرایش نوین صورت را روی چهره خود امتحان کنی، فیلم این سبک کانتورینگ معکوس را در ادامه ببین.

برای کانتورینگ معکوس که نوعی سبک آرایش نوین صورت است، باید کرم پودر کانتورینگ تیره را در بخش هایی که در شیوه کانتورینگ معمولی هایلایت می شوند، بزنی. ابتدا با استفاده از برس کانتورینگ، کرم پودر تیره را در مثلث زیر چشم ها، روی استخوان تیغه بینی، وسط پیشانی بین ابروها، پایین چانه و استخوان های فک در دو طرف صورت بمال.

"کانتورینگ صورت چیست و چگونه انجام می شود؟" را اینجا بخوانید.

برای این که این مناطق را بهتر تشخصیص بدهی، حتماً فیلم زیر را با دقت تماشا کن.

در مرحله بعد، سراغ هایلایتر برو و با استفاده از برس کانتورینگ مناسب، آن را در این مناطق بزن: دو طرف تیغه بینی، دو طرف پیشانی و در محل خط رویش موها، زیر استخوان های گونه در دو طرف صورت، قسمت وسط لب و دو طرف چانه.

برای تشخیص بهتر مناطق هایلایت به فیلم آموزشی ما دقت کن. حالا با استفاده از یک پد کانتورینگ، شروع به پخش کردن کرم پودر روی پوست صورت و محو کردن خطوط و مرز بین رنگ های تیره و روشن کن.

سپس می توانی آرایش معمولی چشم و لب های خود را اجرا کنی. از رژ لب دلخواه به همراه خط چشم و ریمل برای این کار استفاده کن.

بعد از این مرحله، کار تو تمام است! این آرایش نوین صورت را با روش کانتورینگ معکوس یاد بگیر و به ذهن بسپار تا در آرایش روزمره خود تنوع ایجاد کنی. با کمک این شیوه، هر روز یک سبک آرایش را تکرار نخواهی کرد و روزت را با یک سبک متنوع آرایش نوین صورت آغاز خواهی کرد.

آرایش نوین صورت به شیوه کانتورینگ معکوس

ین آرایش نوین صورت را با روش کانتورینگ معکوس یاد بگیر و به ذهن بسپار تا در آرایش روزمره خود تنوع ایجاد کنی. با کمک این شیوه، هر روز یک سبک آرایش را تکرار نخواهی کرد و روزت را با یک سبک متنوع آرایش نوین صورت آغاز خواهی کرد.
.

منبع : yasaman.com