آکاایران: تکنیک هایی برای داشتن ابروهای پرپشت

آکاایران: یکی از عوامل زیبایی و چهره جذاب داشتن ابروهای پرپشت است که نقش شگفت انگیزی در زیبایی صورت دارد، در این مقاله شما را با روش های طبیعی و خانگی برای پرپشت کردن ابروها آشنا می کنیم.
داشتن ابروهایی پرپشت و ضخیم رویای بسیاری از خانم هاست که رسیدن به آن با به کارگیری چند روش ساده میسر می شود.

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ داشتن ابروهایی دلپذیر و پرپشت از جمله خواسته های مهم خانم ها است.
در اینجا به معرفی راهکارهای خانگی و در دسترسی می پردازیم که باعث پرپشت شدن ابروها می شود.
روغن کرچک ابروهایتان را پرپشت می کند
روغن کرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رشد ابرو می شود و همچنین از ریزش آن هم جلوگیری می کند. ابروی خود را به مدت چند دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهایتان قرار دهید این کار سبب افزایش رشد ابروهایتان خواهد شد.

آب پیاز بافت کلاژنی پوست را تقویت می کند
آب پیاز سرشار از گوگرد است و همین موضوع سبب می شود تا بافت کلاژنی برای رشد ابروها تقویت شود،؛ یک پیاز کوچک را رنده کنید و آب آن را صاف کنید سپس ابروهایتان را به مدت ٥ دقیقه به کمک آن ماساژ دهید.

بذر شنبلیله را بر روی ابروی خود بزنید
بذر شنبلیله سبب رشد ابرو و صخامت تارهای آن می شود بذر شنبلیله را به مدت ٥ دقیقه خیس کنید و سپس آنرا بکوبید و با کمی روغن نارگیل مخلوط کنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آنرا ببینید.

برای داشتن ابروی پرپشت تغذیه مناسب داشته باشید
کمبود ویتامین یکی از عواملی موثر در ریزش ابرو است و اگر به دنبال داشتن ابروهای پرپشت هستید ویتامین های A.C.b.k را در برنامه غذایی خود قرار دهید همچنین مصرف غذاهایی که سرشار از امگا ٣ هستند را فراموش نکنید.

منبع/باشگاه خبرنگاران

.

منبع : hidoctor.ir