آکاایران: دیزاین و طراحی زیبای ناخن برای تعطیلات عید

 

 اگر به دنبال ایده هایی برای طراحی ناخن هستید ما  در این قسمت از سایت میهن تاز جذاب ترین طرح های ناخن را به شما نشان می دهیم. شما می توانید این طرح ها را در تعطیلات عید نوروز امتحان کنید.

 

طرح شماره ی ۱

قسمت

مهم ترین بخش از این طراحی، انتخاب صحیح رنگ قرمز است. ابتدا رنگ آلبالویی را می زنیم و نوک ناخن را با سفید طراحی می کنیم. سپس هلال سفید در پایین صفحه ی ناخن را سیاه می کنیم.

قطعأ می توانید طراحی را همین جا به پایان برسانید اما چسباندن کریستال های کوچک طلایی در ناحیه ی سیاه ناخن نیز فوق العاده است.

طرح شماره ی ۲

ما 

ابتدا رنگ طلایی را از مرکز کوتیکول به سمت لبه های ناخن، در دو طرف می کشیم. سپس قبل از این که درون خطوط را پر کنیم٬ از وسط نوک ناخن به سمت همان لبه ها را طلایی می کنیم.

طرح شماره ی ۳

هایی

طرح شماره ی ۴

انگشت های حلقه را با رنگ سفید پولیش می کنیم. با قلم مو برگ هایی روی یکی از انگشتان حلقه می کشیم. از سنگ های ریز طلایی برای تزیین چند ناخن استفاده می کنیم. برای طراحی یک ناخن علامت تساوی٬ برای دیگری پاپیون و همچنین برای ناخنی که سفید باقی مانده چوب های آب نباتی به کار می بریم.

طرح شماره ی ۵

ایده

طرح شماره ی ۶

دنبال

طرح شمارهٰ ی ۷

عید    اگر

با لایه های مختلفی از رنگ قرمز پولک دار، ظاهری پر زرق و برق به ناخن های خود بدهید و توجه همه را به خود جلب کنید.

طرح شماره ی ۸

تعطیلات

طرح شماره ی ۹

دیزاین

انگشت شست و اشاره را سفید می کنیم. سپس با قلم مو از رنگ قرمز برای طراحی آن ها استفاده می کنیم. بعد از آن بقیه ی ناخن ها را سبز می کنیم و مانند بالا طراحی می کنیم. 

طرح شماره ی ۱۰

نوروز

ابتدا ناخن ها را مانند برف سفید می کنیم. سپس با قلم مو از رنگ های سیاه٬ قرمز و نقره ای برای طراحی ناخن استفاده می کنیم.

طرح شماره ی ۱۱

عید

ناخن های براق و روغنی خود را با یک لباس آبی کلاسیک هماهنگ کنید و در مهمانی های عید حضور خود را پررنگ کنید.

طرح شماره ی ۱۲

ناخن

ناخن های خود را رنگ کنید و سپس یک نوار طلایی به نوک آن ها اضافه کنید.

طرح شماره ی ۱۳

زیبای

با قلم مو خطوط مواج و نازکی را به آرامی روی ناخن هایتان بکشید. اگر خطوط صاف و دقیق نشدند اصلأ نگران نباشید. نامنظمی٬ طراحی شما را منحصر بفرد می کند. 

طرح شماره ی ۱۴

طراحی

یک ژاکت لطیف و شیک بپوشید و ناخن هایتان را به صورت هندسی طراحی کنید.

طرح شماره ی ۱۵

صورت

اگر از این که ناخن خود را فقط پولیش کنید خسته شده اید٬ پس ناخن های خود را پر زرق وبرق کنید. رزگلد را امتحان کنید چون محبوب ترین رنگ متالیک سال است. 

.

منبع : mihantaz.com