آکاایران: خانم های این مقاله کوتاه را بخوانند. در این بخش از سایت فراناز برندهای آرایشی معروفی که مرگ آور هستند را به شما کاربران گرامی معرفی خواهیم کرد تا برای خرید لوازم آرایشی احتیاط بیشتری به خرج دهید.

به گزارش فراناز بسیاری اوقات افراد از اعتماد خود به برند و مارک برخی محصولات ضرر می بینند و حتی بسیاری اوقات مواد حقیقی موجود در این محصولات با مواد موجود روی جلد آن ها یکی نیست. برخی از تولیدکنندگان محصولات مواد واقعی استفاده شده در آن ها را درج نمی کنند و به سلامتی افراد و استفاده کنندگان آسیب های جدی را وارد می کند.

پنکک پروکتر و گمبل

شرکت پروکتر و گمبل شرکتی چند ملیتی و آمریکای برای تولید کالاهای مصرفی در شهر سینسینتی در ایالت اوهایو است که طیف وسیعی از مواد آرایشی، بهداشتی، مواد غذایی و خوراکی را نیز به خود اختصاص داده است. گفته می شود که مواد تشکیل دهنده پنکک این شرکت سرطان زا است و حاوی پودر تالک و تری اتانول آمین است که در مجاورت با نیتریت به شکل نیتروسامین درمی آید. علاوه بر این لانولین، پاربن و برخی آفت کش ها نیز در آن وجود دارد که بسیار برای سلامتی پوست و بدن مضر است و سبب سرطان می شود.

 

خوراکی

 

رنگ موی کلارو

شرکت کلارو نیز زیرمجموعه ای از شرکت پروکتر و گمبل است که بیشتر محصولات آن مربوط به مو و رنگ مو است. محصولات این شرکت در آمریکا بسیار پرطرفدار است و از جمله شرک های موفق و پیشرو در آنجا محسوب می شود و در زمینه محصولات رنگ مو شهرت فراوانی دارد. این محصول نیز داری درماتیت تماسی، دی اتانولامین، نیتروزآمین و گلیکول پروپیلن و برخی آفت کش های مضر و رنگ های شیمیایی است و سبب حساسیت و آسیب به موها می شود. استفاده مداوم از این محصول منجر به سرطان می شود.

 

خانم

 

مطالب مرتبط :

چه لوازم آرایشی برای خانم های 30 ساله خوب است؟

نکته های مفید درمورد استفاده از لوازم آرایشی

آشنایی با 4 باکتری موجود در لوازم آرایشی

.

منبع : faranaz.com