آکاایران: جستجوی عطر مناسب با سلیقه ی هر فرد کار آسانی نیست، اما آیا می دانستید علاوه بر طالع بینی های مختلف، هر ماه (با توجه به علائم نجومی)، رایحه ی انحصاری خود را دارد؟ پس دیگر نگران نباشید، دفعه ی بعد که برای خرید عطر به فروشگاه می روید، با اطمینان بیشتر، عطر خود را انتخاب کنید.

فروردین

به عنوان اولین ماه، فروردینی ها همیشه در سطر اول مد روز هستند. آن ها همیشه پرشور و اشتیاق بوده و نیاز به عطری دارند که با این روحیه ی پرنشاط آن ها هماهنگی دارا باشند. بنابراین استفاده از ادکلن Tom Ford’s Orchid Soleil برای افراد متولد این ماه بهترین گزینه است. ترکیبی از ارکیده ی سیاه و چوب های پرحرارت طبیعت با گل های مریم و سوسن، رایحه ای ملایم و شیرین برای این افراد به ارمغان می آورد.

آکاایران: عکس/ عطر متناسب با ماه تولد خود را بشناسید

اردیبهشت:

بانوان اردیبهشتی بسیار جذاب، گیرا و قابل اعتماد هستند. این افراد برای شروع کار ریسک می کنند، اما هنگام تغییر آن بسیار محتاط می شوند. برای همین  استفاده از ادکلن Tocca’s Isabel به شدت به آن ها توصیه می شود. ترکیبی از گل رز، چرم و چوب گایاک که به مدرن بودن این رایحه کمک می کند، اما سرشار از دلربایی ویژه بوده و برای بانوان این ماه بسیار مناسب است.

,عطر ماه تولد,بهترین عطرهای چهار فصل,بهترین عطر برای متولدین تابستان

خرداد:

افراد این ماه دوست دارند هر کاری را با شوخ طبعی انجام دهند. خواه  دلداری دادن به دوستان در شرایط سخت باشد یا رفتن به سفر! برای همین است که آن ها همیشه در پی انجام دادن کارهای هیجان انگیز و پرانرژی هستند. ترکیبی از هر نوع گل تازه و خوش بو با چوب صندل، رایحه ای را به ارمغان می آورد که می توانید در ادکلن Kate Spade’s Walk On Air پیدا کنید. این سبک عطر با سلیقه و روحیه خردادی های پرشور هماهنگی دارد.

.

منبع : gahar.ir