آکاآپ: در این مطلب از مجموعه مطالب آکا با انواع مدل های آرایش چشم عربی زنانه و دخترانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

آرایش چشم در انواع مدل های مختلف موجود است و انتخاب مدل میکاپ چشم مناسب به سلیقه شخصی و فرم چشم ها و رنگ چشم ها بستگی دارد. آرایش چشم عربی از انواع مدل های خاص و زیبا میکاپ چشم است و شما می توانید از این مدل آرایش چشم برای مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید و زیباتر از همیشه به نظر برسید. 

آرایش چشم خلیجی و عربی از انواع مدل های متنوع میکاپ چشم هستند و اگر شما تمایل دارید آرایش چشم هایتان تا حدودی غلیظ و متفاوت باشند بهتر است از این مدل های خاص برای آرایش کردن چشم هایتان استفاده کنید.

مدل آرایش چشم عربی با جدیدترین متدهای میکاپ چشم

مدل آرایش چشم عربی برای مهمانی ها و مجالس مناسب تر است و اگر شما تمایل دارید از خط چشم و سایه چشم پر رنگ و واضح تری استفاده کنید بهتر است این مدل میکاپ چشم را انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل های میکاپ چشم عربی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مدل آرایش چشم زنانه

مدل میکاپ چشم عربی

در مدل میکاپ چشم عربی از ترکیب دو یا چند رنگ سایه استفاده می شود همچنین در این مدل میکاپ چشم از رنگ های مختلف سایه به صورت لایه لایه استفاده می شود. در میکاپ چشم عربی از رنگ های پر رنگ سایه نظیر مشکی و آبی و قرمز و طلایی استفاده بیشتری می شود همچنین در این مدل آرایش چشم استفاده از خط چشم پهن و ضخیم کاربرد بیشتری دارد. توجه داشته باشید که بهتر است برای زیباتر شدن چشم ها در آرایش عربی از مژه مصنوعی و سرمه و ریمل و خط چشم سیاه استفاده کنید.

مدل آرایش چشم زیبا عربی مدل آرایش چشم زنانه عربی مدل آرایش چشم مجلسی آرایش چشم شیک عربی مدل آرایش چشم شیک عربی مدل آرایش چشم عربی زیبا و حرفه ای میکاپ چشم عربی مدل میکاپ چشم دخترانه آرایش چشم زیبا مدل آرایش چشم شیک و جذاب مدل آرایش چشم زیبا و خاص مدل میکاپ چشم عربی مدل میکاپ شیک و چذاب آرایش چشم زیبا عربی مدل میکاپ چشم عربی
برای میکاپ چشم عربی ابتدا باید حلقه های سیاه زیر چشم هایتان را با کمک فونداسیون و یا کانسیلر به خوبی بپوشانید سپس با کمک رنگ ها و مدل های مناسب سایه ای زیبا را روی پلک چشم هایتان بکشید. برای جذابیت بیشتر چشم ها بهتر است در این مدل آرایش چشم با کمک سرمه تیره رنگ داخل چشم هایتان را سیاه کنید.
اگر تمایل دارید آرایش چشم هایتان فریبنده تر به نظر برسد بهتر است از مدل خط چشم های دنباله دار استفاده کنید و کشیدن خط چشم را از گوشه خارجی چشم ها شروع کنید و تا امتداد انتهای ابروها ادامه دهید.
توجه داشته باشید که در میکاپ چشم عربی برای جذابیت بیشتر باید از ریمل زیادی استفاده کنید همچنین ابروهایتان را با کمک مداد ابرو و یا سایه ابرو پر کنید تا حالت چشم ها و ابروهایتان طبیعی تر به نظر برسد.

میکاپ زیبا چشم آرایش چشم شیک آرایش چشم زیبا و جذاب میکاپ چشم عربی آرایش چشم زیبا و شیک مدل آرایش چشم عربی شیک و متفاوت مدل آرایش چشم شیک میکاپ چشم عروس مدل آرایش چشم عربی شیک و زنانه