آکاایران: معرفی بهترین برند های مارک و شناخته شدن آرایشی سال 1394

آرایش کردن شاید به یک بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده است. در این میان شرکت های بسیاری وجود دارند که  این نیاز ما را فرصت تلقی کرده و لوازم آرایشی بسیاری را روانه ی بازار کرده اند. اما چیزی که در این میان مهم به نظر می رسد این است که کدام برند، لوازم آرایشی بهداشتی و مورد قبول را تولید می کند. شاید شما هم مثل من حاضر هستید تا پول بیشتری را در قبال کیفیت بیشتر بپردازید. لیستی که در ادامه آمده است ۷ تا از برندهای مشهور و بهداشتی لوازم آرایشی در جهان را بیان می کند که از نظر مصرف کنندگان کیفیت قابل قبولی دارند.

-برند dove

این برند در سال ۱۹۵۷ و توسط شرکت یونیلور معرفی شده است. لوگوی این برند مانند سیاهه ای از پرنده ها طراحی شده است و محصولات ان در میان بسیاری از کاربران معروف است. محصولات بهداشتی این برند لوازم ارایشی مخصوصا شامپوها و لوسیون های dove  مورد پسند مشتریان بسیاری بخصوص خانم هاست. جالب است بدانید که این برند در ابتدا تنها بک صابون آرایشی تولید می کرد و الان یکی از بهترین های بازار است.

-برند Maybelline

E یکی از شرکت های پیشرو لوازم آرایشی و بهداشتی است. این برند آمریکایی محصولات خود را در ۱۲۰ کشور جهان عرضه می کند. رژ لب، سایه چشم، خط چشم، لاک و محصولات متنوع دیگر از جمله محصولاتی است که این شرکت برای بانوان عرضه می کند.

-برند Clinique

این شرکت در سال ۱۹۶۸ و در نیویورک کار خود را آغاز کرده است. Clinique یکی از پر مصرف ترین برند های آرایشی جهان است و این وجه تمایز کلینک بدین سبب است که این برند جز اولین برندی می باشد که میزان آلرژی در  آن مورد آزمایش قرار گرفت.

-برند mac

MAC مخفف کلمه ی make up art cosmetics است که در سال ۱۹۸۴  توسط Frank Toscan و Frank Angelo پایه گذاری شده است. این برند سلیقه ی گروه بزرگی از مصرف کنندگان را در نظر گرفته و محصولات متنوعی را روانه ی بازار می کند.

-برند Avon

این برند نیز جز مشهورترین برند های آرایشی است. این شرکت بزرگترین تولید کننده ی محصولات مراقبت از پوست و کرم های مرطوب کننده در جهان است. راهکار فروش خانه به خانه در افزایش حجم فروش  محصولات آوون نقش بسزایی داشته است.

-برند Olay

این برند در سال ۱۹۵۰ میلادی شکل گرفته است و محصولات زیادی برای جلوگیری از پیری و سفت کردن پوست دارد. این شرکت محصولات خود را بیشتر در  ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و چین عرضه می کند.

-محصولات L’Oreal

لورئال در حال حاضر بهترین شرکت تولید کننده ی لوازم آرایشی در جهان است که در سال ۱۹۰۹ کار خود را آعاز کرده است. این برند فعالیتش را با ساخت محصولات مرتبط با رنگ مو در بازار آغاز کرد و با گذشت زمان به تدریج گستره فعالیتش را افزایش داد. این شرکت در حال حاضر بهترین محصولات در زمینه ی رنگ و سرم مو را داراست.


.

منبع :