آکاآپ: امروزه اغلب افراد برای کشیدن طرح های موقت روی دست خود از حنا استفاده می کنند, در ادامه این مطلب انواع طرح حنا روی دست را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

امروزه در کشور های پیشرفته نیز از حنا انواع برای کشیدن طرح های مختلف روی دست و قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. طرح حنا روی دست در انواع اشکال پیچیده و ساده موجود هستند و شما می توانید با کمک حنا انواع طرح های زیبا و متنوعی را روی دست های خود طراحی کنید.

اگر تمایل دارید که در شب قبل از عروسی خود جشن حنابندان بگیرید می توانید با کمک مدل حنا روی دست طرح های زیبا و متفاوتی را روی دست های خود طراحی کنید. توجه داشته باشید که انتخاب طرح ساده و یا پیچیده حنا روی دست به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

 

 

یکی از انواع سنت های قدیمی که از زمان های گذشته تا به امروز در بین خانم ها رایج بوده است طراحی روی دست با کمک حنا است که شما می توانید با خلاقیت و ابتکار طرح های زیبا و خلاقانه ای را روی دست خود با کمک حنا طراحی کنید. در ادامه تصاویری از انواع طرح حنا روی دست را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از تماشای این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

طرح حنا روی مچ دست

نقوش حنا روی مچ دست هم شامل طرح های بسیار ساده وظریف مثل یک دست بند ظریف روی مچ دست میشود هم شامل طرح های گسترده تر و پیچیده تر که هم روی مچ دست و هم روی سطح و انگشتان کشیده میشود . انتخاب این که طرح های ساده بهتر است یا طرح های شلوغ و پر کار به سلیقه شما بر میگردد البته مهارت طراح حنا روی دستان شما.

طرح حنا روی مچ دست (۳)

نقش حنا روی مچ دست

برای مثال دو تصویر بالا و پایین با در مورد سادگی و پیچیده و پرکار بودن نقش حنا روی دست میتوانید با هم مقایسه کنید .

طرح حنا روی مچ دست (۴)

طرح حنا روی مچ دست جدید

همه طرح ها و ایده های این نوشته قابل اجرا با حنای رنگی و حنای سفید هم هستند ، بخصوص اگر برای مراسم عروسی یا نامزدی خودتان قصد دارید از نقش حنا روی دست و پای خود استفاده کنید استفاده از حنای سفید ایده بسیار بکر و زیبایی خواهد بود .

طرح حنا روی مچ دست (۵)

طرح حنا روی مچ دست ساده

همانطور که میدانید برای کسانی که مهارت بالایی در طراحی و نقاشی ندارند ممکن است اجرای برخی طرح های حنا روی دست و پا دشوار باشد . در این صورت میتوانید شابلون ها ی آماده طرح حنای موجود در بازار کمک بگیرید و نقوش زیبای حنا را روی بدن خود و دوستانتان کار کنید .

طرح حنا روی مچ دست (۶)

مدل طرح حنا روی مچ دست

اگر چه طرح های حنا روی دست یا پا یا… در نگاه اول به نظر سخت و غیر قابل اجرا میرسند اما با کمی دقت و حوصله متوجه میشود همه این طرح های زیبا و جادویی در واقع ترکیبی از خطوط و نقاط و شکل های هندسی ساده هستند . به تصویر زیر دقت کنید ، طرح روی مچ دست و مچ پا شامل خطوط صاف و مورب و نقاط ساده است که با کمی دقت و حوصله میتوانید به سادگی روی دستان خود اجرا کنید.

طرح حنا روی مچ دست (۷)

طرح حنا روی مچ دست دخترانه

طرح حنا روی مچ دست (۸)

طرح حنا روی مچ دست عروس

تصاویر این نوشته از صفحات مختلف ایرانی و خارجی اینستاگرام جمع آوری شده است تا طبق جدید ترین مد های روز دنیا باشد ، امیدوارم برای شما هم مفید و قابل استفاده بوده و از این تصاویر ایده های خوب بگیرید .

طرح حنا روی مچ دست (۹)

طرح حنا روی مچ دست شیک

طرح حنا روی مچ دست (۱۰)

طرح حنا روی دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۱)
طرح حنا ساده

طرح حنا روی مچ دست (۱۲)
طرح حنا روی مچ دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۳)
طرح حنا دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۴)
طرح حنا هندی

طرح حنا روی مچ دست (۱۵)
طرح حنا ساده روی دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۶)
طرح حنا فانتزی

طرح حنا روی مچ دست (۱۷)
طرح حنا خیلی ساده

طرح حنا روی مچ دست (۱۸)
طرح حنا روی دست

طرح حنا روی مچ دست (۱۹)
طرح حنا

طرح حنا روی مچ دست (۲۰)
طرح حنا ۲۰۱۹
طرح حنا ۲۰۱۸

طرح حنا روی مچ دست (۲۱)طرح حنا روی مچ دست (۲۲)طرح حنا روی مچ دست (۲۳)طرح حنا روی مچ دست (۲۴)طرح حنا روی مچ دست (۲۵)طرح حنا روی مچ دست (۲۶)طرح حنا روی مچ دست (۲۷)طرح حنا روی مچ دست (۲۸)طرح حنا روی مچ دست (۲۹)طرح حنا روی مچ دست (۳۰)طرح حنا روی مچ دست (۳۱)طرح حنا روی مچ دست (۳۲)طرح حنا روی مچ دست (۳۳)طرح حنا روی مچ دست (۳۴)طرح حنا روی مچ دست (۳۵)

 

با کمک حنا می توانید انواع طرح های زیبا و شیک را روی دست هایتان طراحی کنید. در این مطلب انواع طرح حنا روی دست را ملاحظه کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها طرح های زیبا و شیکی را روی دست های خود طراحی کنید.