روش درمان موهای سوخته با روغن زیتون را یاد بگیر

آکاایران: زمانی که موها به دلیل دکلره کردن، استفاده زیاد از رنگ، استفاده بیش از حد از وسایل آرایش مو مانند اتوی مو و... می سوزند یا رطوبت خود را از دست می دهند، باید به فکر درمان آن ها بود. یکی از روش های مفید و کارساز برای این منظور، درمان موهای سوخته با روغن زیتون است.

برای این که شیوه درمان موهای سوخته با روغن زیتون را یاد بگیری و به معجزه این اکسیر طبیعی ایمان بیاوری، کافی است ادامه این مقاله را بخوانی!

"ویتامین هایی که نقش آن ها در درمان موهای خشک برایت باورکردنی نیست!" را اینجا بخوانید.

یکی از روش های درمان موهای سوخته با روغن زیتون این است که مقداری روغن بادام شیرین را با روغن زیتون مخلوط کنی و موهای خشک خود را با آن ماساژ دهی. برای افزایش تأثیرگذاری این درمان، حوله گرمی را به مدت ۳۰ دقیقه دور موها بپیچ؛ سپس موها را با شامپویی ملایم شست وشو بده و از نرمی و لطافت آن ها لذت ببر!

شیوه دیگر درمان موهای سوخته با روغن زیتون این است که ۶ تا ۷ قاشق سوپخوری روغن زیتون را با نصف پیمانه عسل طبیعی مخلوط کنی. این مخلوط را مدتی روی بخار آب سماور یا کتری قرار بده. سپس موها را به آن آغشته کن و خوب ماساژ بده. ۳۰ دقیقه صبر کن و بعد موها را با آب ولرم و شامپوی ملایم شست وشو بده.

با یاد گرفتن این شیوه های درمان موهای سوخته با روغن زیتون علاوه بر رفع خشکی موها، به تقویت و رشد دوباره تارهای مو کمک می کنی و مانع ریزش موهای خود نیز خواهی شد!

منبع : yasaman.com