آکاایران: مدل آرایش مناسب با شکل چشم ها (چشم گود,درشت,ریز و ...)

آکاایران: آرایش چشم متناسب با مدل چشم ها

مدل آرایش چشم اگر با شکل چشم ای شما تناسب داشته باشد، آرایش شما بسیار جذاب و در حد آرایشگرهای حرفه ای می شود. شاید خیلی وقت ها با خط چشم کشیدن زیبا نشده اید و احساس کرده اید که خطوط در جای اشتباه کشیده شده اند و کلن به چشم شما نمی آید که دلیلیش شکل چشمان شما و آرایش اشتباه شماست.

1. با چشمان گود چه کنیم؟ آرایش چشمان گود

شما به هیچ وجه نباید داخل چشم ها یا اطراف آنها را سیاه کنید چون چشم هایتان خیلی ریز و گود رفته تر جلوه خواهند کرد، بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است، البته سایه های روشن هم به این هدف شما کمک می کنند.

درشت

2. فاصله ها را کم کنید آرایش چشمان با فاصله

بهتر است از خط چشم های گوشه دار استفاده کنید، یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید، این کار باعث می شود فاصله میان چشم های شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می پوشاند.

مدل آرایش مناسب با شکل چشم ها (چشم گود

3. چشم ها را درشت کنید آرایش چشم های ریز

برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم ها درشت تر جلوه می کنند.

 روش های آرایش چشم

4. با چشمان گرد چه کنیم؟ آرایش چشم های گرد

شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید، در ضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده تر به نظر برسد و گردی آن پوشانده شود.

 چشم های زیبا

5. با چشمان نزدیک به هم چه کنیم؟ آرایش چشمان نزدیک بهم

شما نباید خط چشم تان را از ابتدا بکشید. بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید یعنی از نصف پایانی یا یک سوم انتهایی خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم ها بیشتر جلوه کند.

 مدل آرایش چشم

6. با چشمانی از حدقه بیرون زده چه کنیم؟ آرایش چشمان برجسته

پیشنهاد می کنیم پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید، در ضمن توصیه می کنیم سایه تیره نیز به عنوان مکمل استفاده کنید چون سایه تیره نیز بیرون زدگی را می پوشاند. وقتی تیرگی های پشت چشم زیاد شود چشم فرو رفته تر جلوه می کند.

 چشمان درشت

7. با چشمانی درشت چه کنیم؟ آرایش چشم های درشت

اول از همه اینکه خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است. همچنین توصیه می کنیم داخل چشم را هم سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم کوچک تر و گردتر جلوه می کند.

ریز و ...) -آکاآرایش چشم

نکته هایی که شاید به کارتان آید

درشت جلوه کردن
برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن تا درشت تر جلوه کند .
چشم های از حدقه بیرون زده
سایه تیره را به عنوان مکمل استفاده کنید چون سایه تیره بیرون زدگی را می پوشاند.

منبع :