آکاایران: بافت مو مدل های متنوعی دارد و شما می توانید با کمک مدل های مختلفی موهای خود را به زیبایی ببافید. یکی از انواع مدل بافت موهای زیبا و پرطرفدار بافت مو فرانسوی است که در ادامه این مطلب آموزش بافت مو فرانسوی را به صورت مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد.

بافت مو فرانسوی نوعی بافت است که از اضافه کردن لایه های مو از دو طرف سر در حین بافت مو ساده ایجاد می شود. برای بافت موی فرانسوی از بافت ساده از رو استفاده می شود. در ادامه این مطلب آموزش بافت مو فرانسوی را مشاهده خواهید کرد.

بافت مو آفریقایی و بافت مو تیغ ماهی و بافت مو فرانسوی از انواع بافت موهای پرطرفدار در بین خانم ها هستند در مطالب قبلی آموزش بافت مو آفریقایی و بافت مو تیغ ماهی را ارائه دادیم در این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه بستن بافت مو فرانسوی به صورت جامع آشنا سازیم.

آموزش مرحله به مرحله بافت مو فرانسوی

آموزش بافت مو فرانسوی را با بهترین و آسان ترین روش در این مطلب به صورت کامل ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم بتوانید با تمرین زیاد مهارت کافی را در این مدل از بافت مو بدست آورید.

آموزش بافت مو فرانسوی به صورت مرحله به مرحله -آکاآموزش بافت مو فرانسوی بافت مو آرایش مو

آموزش بافت مو فرانسوی با بهترین روش در منزل

۱.برای بافت موی فرانسوی ابتدا دسته ای از موهای خود را جدا کنید.
۲.سپس با فرو کردن انگشت نشانه و انگشت وسط خود در درون موهایتان, آن ها را به سه دسته مساوی تقسیم کنید و سپس با کمک دست چپ سه لایه مو جدا شده را از سایر تارهای موی خود جدا کنید.
۳. بر روی سه لایه مو جدا شده ابتدا یک بافت ساده سه تایی بزنید به این ترتیب که رشته های سمت راست جدا شده از مو را به حالت ضربدر بر روی رشته های وسط مو بگذارید و رشته های سمت چپ مو را بر روی رشته فعلی قرار دهید تا این مرحله شما یک رج بافت ساده بر روی موهای خود زده اید.
۴. دوباره از سمت راست یک رج از موها را جدا کنید.
۵. رج جدا شده از موها را بر روی رشته های میانی فعلی قرار دهید و دوباره یک مدل بافت ساده بزنید ( یعنی لایه سمت راست را بر روی لایه وسط مو که به آن رج اضافه کرده اید قرار دهید).
۵. روش شماره ۴ را بر روی لایه سمت چپ موهای خود نیز انجام دهید به این تریتیب که یک رج از سمت چپ موهای خود را جدا کنید و سپس رج جدا شده را به لایه های وسطی موهای خود اضافه نمایید و یک بافت ساده بزنید.
۶. مراحل بافت فرانسوی را به روشی که گفته شد و به ترتیب انجام دهید. ( به ترتیب از سمت راست و چپ رج هایی از مو را جدا کنید و به لایه وسط مو اضافه نمایید و یک بافت ساده بزنید).
۷. بعد از اتمام کار بافت موها انتهای مو را با کمک کش مو گره بزنید تا موهایتان محکم شود و بافت مو باز نشود.

 آرایش و زیبایی

آموزش تصویری بافت مو فرانسوی

آموزش بافت مو فرانسوی به صورت مرحله به مرحله -آکاآموزش بافت مو فرانسوی بافت مو آرایش مو

مدل های بافت موی فرانسوی

بافت موی فرانسوی را می توانید به صورت کلاسیک نیز ببافید.

 آرایش و زیبایی

و هم چنین این بافت مو را می توانید از بالای سر و به صورت یک طرفه نیز ببافید.

آموزش بافت مو فرانسوی به صورت مرحله به مرحله -آکاآموزش بافت مو فرانسوی بافت مو آرایش مو

بافت موی فرانسوی را می توانید بر روی موهای کوتاه هم انجام دهید و می توان گفت این مدل بافت مو یکی از زیباترین بافت موهای زنانه است.

 آرایش و زیبایی

آموزش بافت مو فرانسوی به صورت مرحله به مرحله -آکاآموزش بافت مو فرانسوی بافت مو آرایش مو

بافت موی فرانسوی دو تکه

همانطور که در این مطلب ملاحظه کردید بافت موی فرانسوی با روشی بسیار آسان انجام می شود و موهای شما با کمک این بافت مو حالت و فرم زیبایی می گیرد. امیدواریم با کمک آموزش بافت مو فرانسوی ارائه شده در این بخش بتوانید موهای خود را به زیبایی و با این مدل ببافید. درصورت تمایل می توانید برای مشاهده آموزش انواع مدل بافت های مو به بخش بافت مو مراجعه نمایید.

منبع :