رنگ موهای دخترانه و زنانه تابستان ۲۰۱۹ 

اگر دنبال بهترین و جذاب ترین رنگ مو هاي دخترانه برای بهار و تابستان ۲۰۱۹ هستید ما شما رابا مد سال آشنا می‌کنیم که اگر از انها استفاده کنید بهترین و زیباترین خواهید شد. دوست دارید تابستان پیش رو، موهایتان رنگی متفاوت و جذابی داشته باشد؟

آمبره طلایی «رنگ طلایی در انتهای مو»

هایلایت مو و رنگ موی زنانه جدید

ریشه موهایتان را تیره بگذارید و انتهای مو را طلایی کنید، این رنگ مو برای بانوانی که مو هاي فر یا مواج دارند در فصل تابستان بسیار زیبا و جذاب خواهد بود. با این مدل رنگ نیاز نیست هربار پس از شستن موها را صاف کنید. موی حالتدار با این رنگ، شیک و متفاوت است.

رنگ موی نقره ای دودی

رنگ موی فانتزی آبی و سبز دخترانه

انتخاب این رنگ موی تابستانی دل می خواهد، اما در عین حال رنگ نقره اي دودی چهره شما را متفاوت میکند و باعث می‌شود ظاهری کاملا جدید در فصل تابستان داشته باشید. این رنگ خصوصا برای خانمهایی که تارهای سفید بین موهای شان پدیدار شده، انتخاب خوبی است. با این رنگ مو حتماً رژ رنگی بزنید.

رنگ موی هلویی، کرم

بهترین رنگ موهای فانتزی دخترونه

این مدل رنگ کردن مو شامل سه رنگ می‌شود، اما سه رنگی که درکنار هم جذاب و تماشایی هستند. ریشه موها را قهوه تیره کنید و قسمت میانی مو را هلویی دودی انتخاب کنید و سپس انتهای مو را روشن تر انتخاب کنید. این مدل رنگ مو درکنار لباسهای زیبا و خنک تابستانی بسیار بی نقص عمل خواهد کرد. هرچند درآوردن این رنگ کار هرکسی نیست و حتماً نیاز به آرایشگر حرفه اي دارید.

رنگ موی کاراملی شیرین

رنگ موی قرمز شرابی خیلی جذاب زنانه

کاراملی شیرین به رنگ مویی گفته میشود که کمی روشن تر از رنگ موی کاراملی معمولی است. به گزارش پارس ناز این رنگ را اغلب افرادی که رنگ موی بلوند معمولی است انتخاب می‌کنند تا هم رنگ موی روشن داشته باشند هم متفاوت. از این رنگ میتوانید به عنوان هایلایت بین موها نیز استفاده می‌شود. پیشنهاد بانوی شهر این است که این رنگ رابه طور یکدست به کل مو بزنید و فصل تابستان رابا این رنگ موی تابستانی زیبا سپری کنید.

رنگ موی مشکی و قهوه ای – صورتی

زیباترین مدلهای رنگ موی دخترانه 2016

رنگ موی قهوه اي پاستلی یک رنگ موی غیر معمول است که باید بادقت استفاده شود. از آرایشگرتان بخواهید تا برای رسیدن به رنگ موی مدنظر کمک کند. این رنگ مو برای خانم هایي که مو هاي تیره دارند و میخواهند هایلایتی متفاوت و متنوع در آن ایجاد کنند پیشنهاد می‌شود. آمبره ي قهوه اي-صورتی در لابه لای مو هاي مشکی و فقط پایین مو اعمال می‌شود و در بین رنگ موی تیره خودش را نشان میدهد و می درخشد.

رنگهای صورتی در پایین مو

ترکیب رنگ موی فانتزی دخترانه خیلی زیبا

یکیدیگر از ایده ها برای داشتن رنگ موی تابستانی جذاب و متفاوت داشتن چند رنگ از یک خانواده رنگ در پایین مو است. از رنگ هاي متنوع صورتی برای پایین مو استفاده کنید. هر چه مو بلند باشد، این مدل رنگ مو زیباتر جلوه خواهد کرد.

آمبره روشن

رنگ موی فانتزی دخترانه برای موهای کوتاه و بلند

این مدل رنگ با پایه مشکی متفاوت و تابستانیست. از ریشه تا نیمی از مو مشکی تیره و سپس به سمت رنگ بلوند روشن تغییر رنگ می‌دهد. این تغییر رنگ تیره به روشن اگر به درستی انجام شود و خطی بین رنگ تیره بالا و روشن پایین ایجاد نشود، جذاب و زیبا خواهد بود.

رنگ موی بنفش روشن و سفید

عکس جذاب ترین مدلهای رنگ موی ترکیبی زنانه و دخترانه 1395

همان طور که گفتیم رنگ هاي روشن، رنگ هاي تابستانی هستند، رنگ هاي پاستلی و فانتزی نیز از جمله رنگ موی محبوب تابستانی است. از رنگ بنفش گرفته تا آبی یا سبز رنگهایی هستند که متفاوت ودر عین حال جذاب هستند. این رنگ مو ترکیبی از رنگ موی پاستلی بنفش روشن و سفید است.

رنگ موی قرمز آتشی فصل تابستان

انواع زیباترین و جدیدترین مدلهای رنگ موی دخترانه زمستان 94

برای رسیدن به این رنگ، دنبال رنگی بین قهوه اي روشن و مسی بگردید، یا این دو رابا هم ترکیب کنید. به گزارش پارس ناز در کاتالوگ هاي برندهای معتبر رنگ مو، متناسب با فصل این رنگ را پیدا خواهید کرد.

رنگ موی آبی و لاجوردی

رنگ مو زنانه+جدیدترین مدلهای رنگ مو فانتزی زنانه و دخترانه 95  -آکارنگ مو

اگر دوست دارید رنگ موی فانتزی داشته باشید اما همان‌ گونه نمی‌خواهید کل موهایتان سبز یا آبی یا هر رنگ پاستلی و فانتزی دیگری داشته باشد، رنگ هاي ترکیبی فانتزی را به عنوان رنگ موی تابستانی انتخاب کنید. ترکیب رنگ هاي آبی و لاجوردی، پایین مو هاي قهوه اي تیره ترکیب خوبی خواهد شد.

رنگ موی صورتی پاستلی

هایلات رنگ شکلاتی

رنگ هاي پاستلی از جمله رنگ موی تابستانی هستند که خیلی ها ریسک استفاده ازآن را نمی کنند، اما با دیدن این رنگ حيرت زده میشوند. رنگ موی صورتی پاستلی یکی از رنگ هاي پرطرفدار برای فصل تابستان است. هرچند ست کردن لباس و آرایش با این رنگ دقت و وقت می‌خواهد.

درنظر داشته باشید که تغییر جذاب است و داشتن رنگ موی تابستانی هیجان انگیز ولی این رنگ هاي متفاوت نیاز به رسیدگی بیشتر دارند. تا جاییکه امکان دارد برای داشتن این رنگها از آرایشگر حرفه اي کمک بگیرید.

هایلات رنگ نسکافه ای

مدل رنگ مو هاي متفاوت و زیبا 1398

رنگ موی فانتزی قرمز دخترانه

رنگ مو هاي دخترانه و زنانه تابستان 98

هایلایت روی رنگ موی دخترانه

مدل رنگ مو زنانه 2019

عکس رنگ موی فانتزی سبز دخترانه

رنگ مو هاي دخترانه و زنانه ۲۰۱۹ و 98

هایلایت مو و رنگ موی زنانه جدید

رنگ مو 98 +گالری عکس و مدلهای رنگ موی زنانه دخترانه سال 2019

رنگ موی فانتزی آبی و سبز دخترانه

آموزش ترکیب رنگ موی نسکافه اي – عسلی و کاراملی

بهترین رنگ موهای فانتزی دخترونه

جدید ترین مدل مو و رنگ موی زنانه سال

رنگ موی قرمز شرابی خیلی جذاب زنانه

ایده هایي برای رنگ مو سال 2019 زنانه و دخترانه مد سال 98

زیباترین مدلهای رنگ موی دخترانه 2016

رنگ مو سال 2019 زنانه و دخترانه متفاوت و زیبا باشید

ترکیب رنگ موی فانتزی دخترانه خیلی زیبا

رنگ موی فانتزی دخترانه برای موهای کوتاه و بلند

عکس جذاب ترین مدلهای رنگ موی ترکیبی زنانه و دخترانه 1395

انواع زیباترین و جدیدترین مدلهای رنگ موی دخترانه زمستان 94