آکاایران: بهترین برند محصولات لوازم آرایشی

آکاایران: لوازم آرایش بسیار مهم است که محصول خوبی باشد و از برند پر سابقه ای باشد. به گزارش سایت سماتک سعی کنید محصول خوبی برای آرایش صورتتان انتخاب کنید . چون اگر لوازم آرایشی خوب نباشد شما را در گیر حساسیت ها پوستی و چشم می کند وحتی ممکن است خطرناک تر از حساسیت ها پیش آید. در این مطلب برای شما از یک برند خوب گفته ایم که می توانید در بازار محصولاتشان را خریداری کنید.

میبلین، که به برند شماره یک محصولات آرایشی در جهان معروف است، در سال 1915 میلادی، توسط پسر 19 ساله ی آمریکایی به نام Tom Lyle Williams پایه گذاری شد

ویلیام که شیمیدان بود، با الهام از خواهر بزرگتر خود ریمل را اختراع کرد; خواهر بزرگتر او که مژه های پر پشتی نداشت،  برای داشتن چشم هایی زیباتر، مژه هایش را با مخلوطی از وازلین و خاکستر زغال می پوشاند تا سیاه تر و پر پشت تر بنظر برسند، بدین ترتیب ویلیام با ترکیبی از مواد شیمیایی محصولی را تولید کرد که به عنوان اولین ریمل ساخته شده در دنیا از آن یاد می شود. او نام این محصول را به یاد خواهرش ، “میبل”، میبلین انتخاب کرد و شروع به فروش آن در سطح منطقه نمود.

در سال 1917 میلادی، شرکت میبلین اولین ریمل مدرن را روانه بازار کرد. همانگونه که در تصویر می بینید ریمل های اولیه به شکل یک قوطی حاوی ترکیبات جامد شکل ریمل بوده که آن را توسط یک برس روی مژه ها میزدند.

امروزه این شرکت یکی از مشهور ترین شرکت های فعال در زمینه لوازم آرایش بوده و ریمل کولوسال میبلین  و کرم پودر مت موس میبلین، پرطرفدارترین محصولات آرایش چشم و آرایش صورت این برند هستند.

منبع :