آکاایران راز پوست شفاف در کشورهای مختلف

همه افراد مراقبت و حفاظت از پوست بدن بویژه پوست دست و صورت را جزء ضروری از زندگی شان می دانند و این ضرورت در بین خانمها بیشتر دیده می شود. از این رو در بازار محصولات فراوانی برای این هدف خانمها یافت می شود. البته برخی از خانمها از روش گیاهی و طب سنتی بهره می گیرند و مشتری این دسته از محصولات هستند. نکته جالب این جا است که حساسیت خانمها به مراقبت از پوست در همه جای دنیا دیده می شود و هر کشور بسته به نوع جغرافیا و نوع آب و هوایش روش و یا روش هایی خاص برای داشتن پوست شفاف به کار می گیرند. در این مطلب به آیین کشورهای مختلف برای شفافیت پوست پرداخته ایم که امیدواریم این مطلب را بپسندید. با ما همراه باشید.
همانطور که گفتیم در کشورهای مختلف از مواد گوناگونی برای شفافیت و زیبایی پوست استفاده می کنند که در ادامه می توانید این روش ها را در بعضی کشورها ببینید.

آکاایران: راز پوست شفاف در کشورهای مختلف

روش کشورهای مختلف برای شفافیت و زیبایی پوست :

راز پوست شفاف در کشور هند

به گزارش آکاایران مخلوطی از زردچوبه (خاصیت ضدعفونی کننده دارد)، بادام آسیاب شده (تأثیر مغذی دارد)، خامه تازه ( نرم کننده است)، پودر پرتقال (سلول های مرده را از بین می برد) و برگ های گل رز (خوشبو کننده است) برای پوست مفید است. همچنین با مخلوطی از گل بامیه و آب موهای خود را می شویند.

راز پوست شفاف در کشور استرالیا

استفاده از کرم ضدآفتاب از پوست در برابر نور محافظت می کند.

راز پوست شفاف در کشور چک

راز پوست شفاف در کشور لهستان

برای تقویت مو، با ترکیبی از زرده تخم مرغ، آب لیمو و روغن کرچک موها را بشویید. برای براق کردن مو از دمنوش بابونه استفاده کنید. برای نرم کردن صورت از مخلوطی از عسل و آب استفاده شود.

راز پوست شفاف در کشور برزیل

ضماد تهیه شده از شیر و جو دوسر را به صورت بمالید تا پوست سالم و شادابی داشته باشید. مخلوطی از نشاسته ذرت و آب، جوش ها را از بین می برد و چربی پوست را به خود جذب می کند.

پورتال رنگی _ راز پوست شفاف در کشورهای مختلف
منبع: سلامت نیوز

منبع :