به نقل از آکاایران: ژل های بهداشتی برای بهداشت فردی آقایان و بانوان تهیه شده است. پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید و اطلاعاتی در مورد ژل ها بهداشتی به دست آورید. با ما همراه شوید.

ژل بهداشتی

آکاایران: استفاده مداوم از ژل های شستشوی بانوان محیط واژن را برای رشد قارچ ها هموار می کند
در صورت استفاده مداوم و طولانی مدت از ژل های بهداشتی شستشوی بانوان ممکن است PH واژن تغییر کند که خود عاملی برای رشد قارچ ها و میکروب ها است. ژل های بهداشتی شستشوی بانوان در صورتی که هفته ای یک بار استفاده شود مشکلی برای فرد بوجود نمی آورد اما به صورت کلی مصرف این ژل ها را توصیه نمی کنیم و در صورتی که خانمی مرتب استحمام کرده و بهداشت فردی را رعایت کند دیگر نیازی به استفاده از این ژل ها نیست.
در صورت استفاده مداوم و طولانی مدت از ژل های بهداشتی شستشوی بانوان ممکن است PH واژن تغییر کند که خود عاملی است برای رشد قارچ ها و میکروب ها و ممکن است موجب بروز حساسیت در برخی افراد شود و در صورت تشخیص و تجویز پزشک زنان مجاز به استفاده از این ژل ها هستند.

معرفی یک ژل بهداشتی مرغوب

ژل بهداشتی بانوان فیروز حجم 60 میلی لیتر 

ژل بهداشتی,ژل بهداشتی آقایان,ژل بهداشتی بانوان

مشخصات کلی

حجم: 60 میلی لیتر - ضد باکتری - دارای عصاره - نوع عصاره: بابونه - ساخت کشور: ایران - سایر توضیحات: - حاوی اسید لاکتیک - دارای pH 4.5 - حاوی دی ـ پانتنول با خاصیت نرم کنندگی، مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی آسیب های پوستی - حاوی بیزابولول با خاصیت ضد حساسیتی و ضدالتهابی - دارای رایحه ای مطبوع و ملایم - پیشگیری کننده ازابتلا به عفونت های ژنیتال - مناسب برای شستشوی روزانه ناحیه خارجی ژنیتال

گردآوری: بخش خانواده آکاایران