روش های معمول جذابیت لب

1لایه برداری کنید. این کار را با استفاده از شکر و روغن سرکه انجام دهید. آنها را با هم مخلوط کرده، سپس با استفاده از مسواک، لب ها را لایه برداری کنید. این کار نه تنها باعث نرم تر شدن لب ها، بلکه همچنین باعث پاکیزگی و شیرین شدن آن ها می شود.

  • یک مقدار شکر در کف دست خود بریزید.

لب و دهان زیبا

  • انگشت خود را خیس کنید.

عمل زیبایی لب و دهان

  • چند قطره کوچک آب را کف دست ریخته و با شکر مخلوط کنید تا چسبناک شود.

لب خوشرنگ

  • به منظور لایه برداری، آن را با حرکات دایره ای بر لب بمالید. با استفاده از انگشت اشاره، دایره هایی کوچک زده، و به همه قسمت های لب خود بمالید.

رژ لب خوشرنگ قرمز

  • به همین ترتیب، وازلین بر لب ها مالیده، و سپس با استفاده از یک مسواک، لایه برداری کنید.

2لب های خود را جلا دهید. از یک چسب استیک، برق لب و یا وازلین در طول شب یا روز، بلافاصله پس از لایه برداری استفاده کنید.

  • قرار گیری مداوم در معرض نور خورشید، به ویژه هم زمان با استفاده از الکل یا تنباکو، شما را در معرض ابتلا به سرطان لب قرار می دهد. از یک چپ استیک دارای SPF برای جلوگیری از آسیب نور خورشید، استفاده کنید. در صورت احساس درد یا غده رفع و کوچک نشونده، به پزشک مراجعه کنید.

رژ لب خوشرنگ

3آرام باشید. ماهیچه های لب خود را آرام کنید. ممکن است به علت تنش و فشار عصبی، لب هایتان را به هم فشار دهید، این کار باعث جذابیت کمتر لب های شما خواهد شد.

  • یک روش برای اطمینان از آرام بودن ماهیچه های لب، کمی باز کردن لب ها از یکدیگر است. در این حالت، خط باریکی بین لب ها وجود خواهد داشت که هوا می تواند از آن عبور کند. انجام این کار نه تنها باعث آرام شدن لب های شما، بلکه همچنین باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن ها می شود. اگر به عکس مدل ها نگاه کرده باشید، متوجه خواهید شد که بسیاری از آن ها، لب های خود را قدری از هم باز کرده اند.

لب خوش رنگ طبیعی

4شکل لب های خود را طرح کنید. مهم تر از پر بودن لب ها، تقارن است. تقارن یک ملاک جهانی جذابیت است.

  • برای لب های زنانه، هر گونه عیب را با استفاده از خط لب برطرف کرده، سپس درون خط لب را با استفاده از یک برق لب، یا رژ بی رنگ، پر کنید. هر گونه مو را از اطراف لبان خود بردارید (به ویژه اگر پوستی روشن و موهایی تیره دارید). به این ترتیب اختلاف رنگ بین لب ها و پوست تان بیشتر شده، لب ها را برجسته تر نشان می دهد.

چگونه لب خوشرنگ داشته باشیم

  • برای لب های مردانه، موهای صورت، تا حدی ایرادهای تقارن را می پوشانند. ته ریش، به علت نشان دادن علامت مذکر، تعادلی مناسب ایجاد کرده و ظاهری جوان، می بخشد. آگاه باشید که در صورت تیز بودن موهای صورت تان، بوسه طولانی باعث ایجاد خارش بر پوست طرف مقابلتان، خواهد شد.

داشتن لب خوشرنگ

  • در صورت سیگار کشیدن، نهایتا بر لب بالا و دور لبها «علامت سیگار کشیدن» را خواهید داشت (خطوط سیاه بر روی خط بیرونی لب ها که نهایتا بر روی لب ها نیز کشیده می شوند). این موضوع، باعث جذابیت کم تر لب های شما خواهد شد. تنها روش جلوگیری از این ظاهر، ترک سیگار، و تنها راه پوشاندن آن استفاده از آرایش یا موهای صورت است.

5لبخند بزنید. لبخندی فریبنده بر لب داشته باشید. لبخندی بزرگ و واقعی جذاب است، اما نمی توانید همواره به این شیوه لبخند بزنید. هنگام برقراری ارتباط چشمی، چه هنگام یک مکالمه و چه از آن سوی اتاق، بالا بردن گوشه لب ها، جوهره لبخند، و نیز لب های زیبایتان را به نمایش می گذارد.

رژ لب خوشرنگ نی نی سایت

6مقدار کمی عسل را با وازلین مخلوط کنید. آن را به لب های خود بمالید.

کارهایی که باید در روز و شب انجام دهید

1پس از مسواک زدن دندان ها در شب، یک حوله مرطوب را به آرامی روی لب های خود بمالید. این کار باعث نرمی و برداشتن سلول های مرده می شود.

رژ لب خوشرنگ معرفی کنید

2لب های خود را با استفاده از یک مسواک خشک، مسواک بزنید. این کار باعث لایه برداری لب های شما خواهد شد.

رژ لب خوشرنگ با شماره

1کمی وازلین بمالید. این کار را هر شب انجام دهید. از چپ استیک ها به علت داشتن مواد اعتیاد آور و خشک کننده، و اجبار به استفاده بیشتر، استفاده نکنید. دفعه بعد، قبل و بعد از استفاده از رژ، به لب های خود دقت کنید: حتما لب های شما، پس از استفاده از رژ، ظاهری بدتر خواهند داشت.

۴در صبح، بر روی لب های خود، یک حوله خیس بکشید.

رژ لب خوشرنگ کالباسی

5از رنگ رژ دلخواه خود استفاده کنید. رژ را تا حد امکان آرام، و مساوی بر همه قسمت های لب، بمالید. استفاده از خط لب، باعث بیرون نزدن رژ خواهد شد.

جذابیت لب

۶یک قطره متوسط برق لب، در مرکز لب پایین بریزید. این کار را تنها با یک قطره انجام دهید. لب های بیش از اندازه چرب، جذاب نیستند.

جذابیت با لبخند

7آن را بر هر دو سوی لب خود، به طور مساوی، پخش کنید.

جذابیت با لباس

8مقدار زیادی آب بنوشید. در صورت کم آبی، لب ها خشک و ترک خورده خواهند شد. از نظر پزشکی، نشانه های کم آبی بدن، انگشتان استخوانی، چشمان فرورفته، و لب های خشک و ترک خورده هستند.

جذابیت در لباس پوشیدن

۹٫ پایان.

جذابیت لبخند

 

نکات آموزشی این بخش:

۱- کره و شکر نیز لب های شما را نرم و زیبا می کند.

۲- به علت خاصیت خشک کنندگی، از رژهای ماندگار، استفاده نکنید. برخی از رژها و برق لب ها، معطر بوده، اما لب های شما را خشک می کنند.

۳- هرگز لبان خود را میک نزنید. این کار باعث خشکی لب ها و ایجاد خطوط قرمز نازیبا و دردناک در اطراف لب ها می شوند.

لب های زیبا lip

در ادامه مقاله 10 تکنیک دیگر برای داشتن لب و دهان زیبا را برای شما عزیزان بیان میکنیم . با آکا ایران همراه باشید.

۱.اسکراب روشن کننده‌ی خانگی

اگر لب های تان بی روح و خسته به نظر می رسند، با استفاده از این اسکراب ساده آنها را روشن و شاداب کنید: یک قاشق چایخوری شکر، یک قاشق چایخوری آبلیموی تازه و یک قاشق چایخوری عسل را با هم مخلوط نمایید؛ یک یا دو دقیقه روی لب های تان ماساژ بدهید؛ خشکی لب ها ناپدید شده و لب های تان صورتی می شوند.

۲.یک تکنیک ماساژ دیگر

برای اینکه لب های تان خیلی نرم و صورتی شوند، هر روز عصر دهانتان را با مسواک نرم و خیس ماساژ بدهید. این روش لب های تان را به سرعت و آسانی لایه برداری می کند، اما خیلی خشن نباشید، چرا که پوست لب بسیار لطیف است.

۳.چغندر

آب چغندر می تواند رنگ لب طبیعی مورد علاقه تان باشد. نه تنها به لب های تان رنگ زیبا می بخشد، بلکه چغندر از نظر ویتامین و آنتی اکسیدان غنی است و می تواند لب های تان را تغذیه نماید. اگر پیش از خواب آب چغندر به لب های تان بمالید، صبح با لب های زیبا و صورتی بیدار می شوید و رنگ آن تا پایان روز باقی می ماند.

۴.آب هویج

آب هویج مشابه آب لبو عمل می کند. یک پنبه ی آرایشی را به آب هویج آغشته نمایید و آن را به لب های تان بمالید. آب هویج غنی از ویتامین، به لب های تان رنگ داده و آنها را تغذیه می نماید.

۵.انار

دانه های انار را له کنید و آب آن را به لب های تان بمالید و شاهد قرمز، براق و پر شدن لب های تان شوید.

۶.گل رز

گلبرگ های گل رز را تا بیرون آمدن عصاره اش، درون یک کاسه بسابید و این عصاره را به لب های تان بمالید. نه تنها بوی بسیار خوبی دارد، بلکه گلبرگ های رز به لب های تان آب رسانی کرده و آنها را براق تر، سالم تر و صورتی تر می نماید.

۷. یک برش خیار

روزانه چند دقیقه یک برش خیار را روی لب های تان بمالید و براق شدن شان را به چشم ببینید. خیار به تغذیه، براقی و رنگ صورتی طبیعی لب ها کمک می نماید.

۸. پرتقال

پوست پرتقال بسیار در درمان لب های خشک و تیره موثر است. پس دفعه ی دیگر که پرتقال میل نمودید، پوست آن را دور نیندازید. تنها یک یا دو دقیقه آن را روی لب های تان بمالید تا لب های تان براق شود.

۹. محصولات SPF دار

همان طور که اشعه ی فرابنفش خورشید برای پوست و مو مضرند، از لب ها نیز می بایست در مقابل این اشعه ها محافظت نمود. اگر می خواهید تمام روز بیرون باشید، حتما از محصولات SPF دار استفاده نمایید.

۱۰. زبان زدن

خلاف آنچه تصور می شود، آب دهان به جای مرطوب نمودن، لب ها را خشک می کند. به همین دلیل دکترهای پوست توصیه می کنند که با زبان زدن لب های تان را مرطوب نکنید، چرا که نتیجه ی عکس می دهد. در عوض از بوم لب های مرطوب کننده استفاده کنید.

Image result for ‫چگونه لب و دهان زیبایی داشته باشیم؟‬‎

چگونه لب‌های نرم و لطیف و صورتی داشته باشیم؟

داروها و درمان‌های خانگی شگفت‌انگیز زیر را برای داشتن لب‌های نرم، لطیف و صورتی رنگ، و  برای بهبود شادابی و زیبایی آن‌ها بخوانید.

1- برای داشتن لب‌های نرم و لطیف، اطمینان حاصل کنید که لب‌هایتان را حداقل دوبار در هفته پوسته‌پوسته می‌کنید. انگشت خود را به نرمی به آب بزنید، سپس آن را در شکر فرو برده، و لب‌های خود را با مالش مختصر شکر بر روی آن‌ها، پوسته‌پوسته کنید. شکر را از روی لب‌هایتان پاک کنید، و یک مرهم لب (یک مادۀ موم مانند که به صورت موضعی برای روی لب‌ها، به منظور مرطوب کردن و از بین بردن و التیام لب‌های خشک، خشن و ترک‌خورده، التهاب و آماس گوشه‌های لب، التهاب غشاء مخاطی دهان و تاول‌های ملتهب داخل و نزدیک دهان به کار می‌رود)، را بر روی آن‌ها بزنید.
 

2- شب قبل از خواب، مرهم لب را بزنید، و بگذارید در تمام طول شب، روی لب‌هایتان بماند. با لب‌های صورتی از خواب بیدار می‌شوید. از مرهم‌های لب با رنگ و اجزاء تشکیل‌دهندۀ مصنوعی اجتناب کنید. همیشه آن‌هایی را که اجزاء تشکیل‌دهندۀ طبیعی دارند، انتخاب کنید.
 

3- از یک قلم‌موی نرم با کمی خمیر دندان استفاده کنید، و با مالیدن آن با حرکات دایره‌ای شکل بر روی لب‌ها، از شر پوست خشک، خلاص شده، و یک اثر حجم‌دهنده به آن بدهید. این پوست مرده را کنده، و باعث می‌شود که لب‌ها، نرم و لطیف به نظر بیایند.
 

4- از یک مرهم با رنگ جزیی صورتی استفاده کنید، و بگذارید تا در تمام طول شب، بر روی لب‌هایتان بماند، تا کمی به آن‌ها رنگ داده، و در نهایت به شما لب‌های صورتی بدهد.
 

5- مقدار زیادی آب بنوشید، و آب‌میوه با ویتامین سی بگیرید، چونکه کم‌آبی بدن می‌تواند موجب عدم یا کمبود درخشش لب‌ها شود. آب یا آب‌میوه‌‌ها بدن را آبرسانی می‌کند، باعث تغذیۀ پوست شده، و به رشد سلول‌های جدید، کمک می‌کند. لب‌های خشک، همچنین، یکی از نشانه‌های به درستی آبرسانی نشدن بدن است.
 

6- از عسل به عنوان یک جایگزین طبیعی برای مرهم لب، استفاده کنید. این ماده، لب‌ها را مرطوب کرده، و به درخشش زیبای لب‌ها کمک می‌کند. شما همچنین می‌توانید یک قاشق غذاخوری عسل، دو قاشق غذاخوری شکر، و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را با هم مخلوط کرده، و به لب‌هایتان بمالید. بگذارید برای مدتی روی لب‌هایتان بماند، و سپس آن را پاک کنید.
 

7- یکی دیگر از مرهم‎‌های دارویی کامل برای داشتن لب نرم و لطیف، استفاده از ویتامین E بر روی لب‌ها،قبل از خواب، می‌باشد. این‌ها به شکل کپسول‎‌های کوچک، در دسترس هستند. آن‌ها به آبرسانی و نرم کردن لب‌ها، کمک می‌کنند.
 

8- میوه و سبزیجات قرمز رنگ را بخورید. برای مثال: گوجه فرنگی، توت فرنگی، چونکه آن‌ها به ذخیره‌سازی رنگ در پوست کمک کرده، و لب‌ها را صورتی رنگ می‌کنند.
 

9- برخی مطالعات نشان می‌دهد که کاهش مصرف چای و قهوه برای شما، می‌تواند منجر به داشتن لب‌های نرم و لطیف صورتی رنگ شود.
 

10- تجمع بیش از حد رنگدانه‌ها در بافت‌ها (رنگی شدن)، که در دوران بارداری یا بیماری رخ می‌دهد، با گذشت زمان، ناپدید می‌شود. گاهی اوقات، این هورمونی نیز هست.
 

11- تجمع رنگدانه‌ها در بافت‌ها (رنگی شدن)، فقط در لب‌ها ایجاد نمی‌شود، بلکه در صورت و بدن نیز توسط ژن‌ها مشخص می‌شود.
 

12- لب‌ها به علت در معرض آفتاب قرار گرفتن، تمایل به تیره‌شدن دارند. از یک مرهم لب با اس‌پی‌اف 15 استفاده کنید، مطمئن شوید که هنگام بیرون رفتن از منزل، از محافظ لب استفاده می‌کنید. بسیاری از ماتیک‌ها و برق‌لب‌ها نیز حاوی SPF 15 هستند.
 

13- اگر شما مستعد گاز گرفتن لب‌هایتان در هنگام ناراحتی هستید، جویدن یک آدامس را امتحان کنید. گاز گرفتن لب‌‌هایتان می‌تواند باعث خشکی و ترک‌خوردگی آن‌ها شود.
 

14- از زبان زدن لب‌هایتان اجتناب کنید. خیس کردن لب‌ها با آب دهان، می‌تواند منجر به خشکی و تیرگی لب‌ها شود.
 

15- آلوئه‌ورا یکی از بهترین درمان‌های دیگر است، که بسیار لب‌ها را تسکین می‌دهد، و از گرمای تند و زنندۀ خورشید، محافظت می‌کند.
 

امیدوارم که این نکات، به شما یک ایدۀ خوب برای چگونگی داشتن لب‌های نرم و لطیف صورتی رنگ، بدهد.