آکاایران: لاک پایه نوعی لاک است که برای افزایش دوام لاک ناخن زده می شود که از لاک ناخن در برابر پریدگی و خراب شدن محافظت می کند. با ما همراه شوید تا مطالبی در مورد لاک های پایه مطالعه کنید.

لاک پایه

لاک اکریلیک پایه آبSHINY به عنوان لایه نهایی جهت افزایش طول عمر و ماندگاری رنگ آکریلیک پایه آب الوان در برابر نور خورشید وشرایط جوی و ایجاد سطحی با جلوه ای زیباتر وبراقیت دلخواه توصیه میگردد. زمان خشک شدن سریع و ایجاد جلوه ای زیبا از رنگ آکریلیک ، از ویژگی های این لاک پایه آبی می باشد .قابلیت شستشو ، قدرت پوشش عالی ، سرعت خشک شدن بالا ، افزایش استحکام پوشش نهایی ، سهولت اجرا و قابلیت رقیق شدن با آب ، نداشتن بوی نامطبوع ، مقاومت در برابر سایش ، اشعه خورشید و نور ماوراء بنفش و سازگاری با محیط زیست از مزایای این لاک می باشد.

آرایش همواره یکی از عادات خانم ها در سنین و کشورهای مختلف است. سبک های آرایشی متنوعی وجود دارد، و ما زنان با توجه به چیزی که می پسندیم و با آن راحتیم، و برخی اوقات با توجه به ضروریات به انواع خاصی از آن روی می کنیم. مثلا ستاره عاشق استفاده از رژ لب است، در حالیکه بهترین دوستش سارا ترجیح می دهد که بیشتر سایه و خط چشم بکشد، و دوست دیگرشان تینا تنها به فونداسیون و رژ گونه علاقه نشان می دهد!

اما همان طور که می دانید، از هر کشوری که باشید، هر شغلی که داشته باشید، و در هر سن و سالی که باشید، یک وسیله ی آرایشی هست که همه ی ما از آن استفاده می کنیم که جزء اصلی آرایش هر خانمی نیز هست، بله، در مورد لاک ناخن صحبت می کنم!

رنگ آمیزی ناخن ها تقریبا برای تمام ما ضروری است، و مسأله ای هم که همیشه با آن درگیر هستیم این است که چطور دوام لاک را بر روی ناخن هایمان بیشتر کنیم تا دیرتر خراشیده شده و از بین برود. هیچ چیزی بدتر از این نیست که متوجه شویم یک تکه از لاک ناخنمان کنده شده است، حتی یک تکه ی خیلی کوچک. این اصلا قابل قبول نیست.

چینیان قدیم در ترکیب رنگ ناخن ها از ترکیباتی طبیعی همچون: سفیده تخم مرغ، موم زنبور عسل، رنگ سبزیجات و ژلاتین استفاده می کردند. در مصر باستان، بنا به طبقه اجتماعی، رنگ لاک های مورد استفاده نیز متفاوت بوده است.

 طبقات اجتماعی پایین تر از رنگ های کمرنگ و تقریبا بی رنگ و طبقات مرفه تر از رنگ قرمز برای تزئین ناخن های خود بهره می گرفتند. وقتی صحبت از لاک و لاک زدن و خریدن لاک می شود اولین چیزی که به آن فکر می کنیم رنگ لاک است. اینکه مات است یا براق، غلیظ است یا رقیق برای ما مهم است.