آکایران :امروزه مسئله حذف موهای زائد یکی از پر رنگ ترین دغدغه ها در بین بانوان و آقایان می باشد. راه های از بین بردن موهای زائد بسیار متنوع است. روش خانگی حذف مو های زائد با دستگاه تریا یکی از این روش هاست. قیمت این دستگاه نسبت به لیزر در کلینیک ها بسیار مناسب تر بوده و بدون نیاز به نظارت پزشک قابل انجام است.
دستگاه تریا با توجه به استفاده از تکنیک لیزر دایود نتیجه دائمی دارد ضمن اینکه تنها دستگاه خانگی لیزر موجود در ایران با تائیدیه FDA امریکا می باشد.
بنا به گزارش آکاایران : تریایبوتی، در سال ۲۰۰۳ توسط مخترعان لیزر لایت شیر در کالیفرنیای امریکا، با هدف ساخت لیزرهای خانگی کاملا مشابه دستگاه های کلینیکی جهت استفاده شخصی بدون نیاز به پزشک یا نیروی متخصص، بنا نهاده شده و انقلاب بزرگی را در صنعت دستگاه های خانگی پدید آورد، و از ابتدای فعالیت خود تا کنون در صنعت زیبایی و مراقبت های پوستی رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
این شرکت ابتدا با اختراع اولین و تنها دستگاه خانگی ازبین برنده موهای زائد با تکنولوژی لیزر دایود در بازار فعالیت خود را شروع نموده، سپس در سال ۲۰۱۰ دستگاه بلولایت رفع جوش و از بین برنده لک پوستی و پس از آن در سال ۲۰۱۲، لیزر خانگی فرکشنال جهت جوانسازی و از بین بردن چروک پوستی را وارد بازار نمود.
 
تمام دستگاه های این شرکت دارای تاییدیه FDA  بوده و از آغاز تا کنون جوایز بسیاری را در امریکا، اروپا، و کانادا از آن خود نموده اند.

لیزر موهای زائد تریا 4X
لیزر از بین برنده موی تریا 4x، اولین و تنها دستگاه لیزر خانگی برای از بین بردن موهای زاید با تکنولوژی لیزر و تاییدیه FDA، به شما نتایج دائمی را در منزل ارائه خواهد داد.
برخلاف تراشیدن مو یا استفاده از موم یا دستگاههای IPL که نتایج موقتی میدهند، لیزر تریا 4x با عملکردی کاملا مشابه با دستگاه های لیزر مورد استفاده در کلینیک ها، با همان طول موج لیزرهای کلینیکی عمل کرده، کل فولیکولهای ریشه مو را از بین می برد و پس از یک دوره استفاده از این دستگاه از بین رفتن دائمی موهای زائد را را تجربه خواهید کرد.
تکنولوژی لیزر دایود:
تکنولوژی لیزر دایود از کارآمد ترین منابع نوری در بین لیزرهای حذف موهای زائد، با طول موج ۸۱۰ نانومتر، طول موج بلندتری نسبت به لیزر روبی با طول موج ۶۹۴ نانومتر و لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر تحویل می دهد.
این طول موج بلندتر لیزر دایود این قابلیت را ایجاد می کند تا نور بصورت عمیق تری نفوذ کرده و بدون ایجاد آسیب های اپیدرمی، به فولیکول مو نفوذ می کند.
این قابلیت به لیزر دایود این توانایی را می دهد که با ریسک پس از درمان کمتری نسبت به لیزرهای روبی و الکساندرایت، برای پوست های تیره تر مورد استفاده قرار گیرد.
تکنولوژی دایود به علت سرعت شات بالا برای استفاده در مساحت های بزرگ بسیار مناسب بوده و بر خلاف آی.پی.ال نیاز به تعویض قطعه دستگاه وجود ندارد. همچنین برای تیپ های مختلف پوستی بوده و کلیه موهای زائد صرف نظر از اینکه نازک یا ضخیم باشند موثر است.
از طرفی آی.پی.ال که از زیرمجموعه لیزرها نمی باشد، نور متمرکز شده است که به جای تخریب انحصاری فولیکول مو، بافت های اطراف آن را نیز تحت تاثیر قرار میدهد وپوست نواحی اطراف را دچار آسیب میکند. آی پی ال با انرژی حداکثر ۷ ژول بر سانتی متر  مربع قدرت نفوذ به فولیکول مو را نداشته و به همین علت نتایج موقتی را در پی دارد.
,دستگاه لیزر خانگی رفع دائمی موهای زائد لیزر,لیزر موهای زائد,تریایبوتی,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن

                        
اطلاعات مفید
- با توجه به هزینه های گزاف درمان موهای زاید صورت و بدن توسط لیزرهای کلینیکی، و همینطور هزینه و درد سرهای اپیلاسیون و بند انداختن موها، و تراشیدن مادام العمر، استفاده از لیزر تریا کاملا مقرون به صرفه میباشد.
- فولیکول هایی که توسط لیزر تریا 4X غیرفعال می شوند هرگز رشد نخواهند کرد.
- بر خلاف لیزرهای کلینیکی، برای استفاده از این دستگاه هیچ نیازی به استفاده از عینک مخصوص نیست. زیرا تنها در صورتی که سر لیزر کاملا به درستی روی پوست قرار گیرد اشعه لیزر ساطع میشود، و در غیر این صورت صدای بوق "خطا" را خواهید شنید.
- مزیت دیگر این دستگاه سبک بودن و قابل شارژ بودن آن است. قبل از شروع به استفاده دستگاه را شارژ کنید. سپس از شارژر جدا کرده و به راحتی از آن استفاده نمایید.
- تریا که اولین و تنها دستگاه خانگی حذف موهای زائد با تکنولوزی لیزر میباشد، دارای قطعه مصرفی نبوده و برخلاف دستگاه های آی پی ال خانگی، نیازی به تعویض و جایگزینی قطعه یا کارتریج در تریا وجود ندارد.
- تریا 4X  قابلیت ساطع کردن شات نامحدود برای مصرف شخصی را دارا میباشد.
- سرعت استفاده از تریا 4X  بالا بوده و این دستگاه نسبت به نسخه قبلی لیزر موهای زائد تریا، 4 برابر سرعت بیشتری دارد.
- لیزر مو باعث ریزش موی شما به صورت ناگهانی نمی شود. بعد از اولین جلسه درمان هیچ تغییر قابل رویتی روی مو مشاهده نخواهید کرد.
- برخی کاربران ممکن است هنگام استفاده از دستگاه احساس ناراحتی، گرما، یا حس سوزن سوزن شدن داشته باشند. زمانی که مقدار موها کاهش یابد، حساسیت نیز کاهش خواهد یافت.
- برای کسب بهترین نتیجه، به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که قدرت تحمل داشته باشید بالاترین سطح درمان را به کار برید.
- نتایج استفاده از تریا 4X به صورت ذیل خواهد بود:
1. بعد از اولین استفاده از لیزر: در برخی موارد، برخی کاربران قرمزی ملایمی تجربه می کنند که به سرعت در عرض ۲۴ ساعت از بین می روند.
2. بعد از ماه اول: تحقیقات کلینیکی تا ۷۰% کاهش رویش مو را تنها پس از دوبار استفاده از لیزر نشان داده اند.
3. بعد از دو الی سه ماه: رویش مجدد موها به تدریج کمرنگ تر و کندتر می شود. شما کاهش محسوسی در مقدار رشد مجدد موهای زائد بدن خود به ویژه در قسمت هایی که رشد موها زیاد است مشاهده خواهید کرد.
4. بعد از سه ماه: دیگر از فولیکول هایی که توسط لیزر از بین برنده موهای زائد 4X تریا غیرفعال شده بودند مو رشد نمی کند. کار با لیزر تریا 4X را برای قسمت هایی که نیاز به درمان بیشتر دارند ادامه دهید تا زمانی که پوستتان نرم و لطیف شود و برای همیشه از عذاب اصلاح با تیغ و موم و … رهایی یابید.
,دستگاه لیزر خانگی رفع دائمی موهای زائد لیزر,لیزر موهای زائد,تریایبوتی,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن


رنگ پوستتان را بررسی کنید
لیزر تریا 4x تنها برای پوستهای با رنگ روشن تا متوسط و موهای با رنگ متوسط تا سیاه در نظر گرفته شده است.
این دستگاه لیزر خانگی بر روی موهای سفید،خاکستری و بلوند روشن تاثیر ندارد. اگر رنگ پوست شما در دسته رنگهای نامناسب که در جدول بالا مشاهده میشود قرار دارد، در اینصورت از دستگاه لیزر خانگی تریا 4x  استفاده نکنید. (قفل دستگاه در این شرایط باز نخواهد شد.)
,دستگاه لیزر خانگی رفع دائمی موهای زائد لیزر,لیزر موهای زائد,تریایبوتی,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن


مناطق قابل استفاده:
کل صورت و بدن شامل ساق پاها، بازوها، زیربغلها، رانها، دستها، قفسه سینه، کمر، شکم، موهای صورت زنان
جهت دانلود فایل PDF توضیحات این دستگاه روی تصویر زیر کلیک نمائید:

,دستگاه لیزر خانگی رفع دائمی موهای زائد لیزر,لیزر موهای زائد,تریایبوتی,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن


آمیتیس تجارت ماندگار
نماینده انحصاری تریابیوتی در ایران
شماره تماس: 10-88614206-021
اطلاعات بیشتر و سفارش آنلاین:
www.amitisco.com