آرایش غلیظ صورت

 

اخیرا مد جدیدی در دنیای لوازم آرایش را شاهد بوده‌ایم: یک پالت آرایشی که همه رنگ‌ها  به جز رنگ‌های طبیعی را دارد. مثلا سایه‌های قرمز و نارنجی و رژ لب‌های سنگی و عقیقی. وقتی این رنگ‌های جیغ روی کار بیایند؛ همه سرها را به طور غیرمنتظره‌ای سمت خود می‌چرخانند. چه کسی می‌دانست که رنگ طوسی و قهوه‌ای بتواند چهره‌ای دراماتیک درست کند؟


اکلیل رنگی لیت  به رنگ شکلاتی

 

 

وقتی بحث سایه پودری می‌شود، اکلیل‌های طلایی، نقره‌ای و حتی قرمز، تندترین رنگ‌هایی هستند که می‌توان مثال زد. اما قهوه‌ای چطور؟  این رنگ به این معناست که شما هر چقدر که بخواهید می‌توانید با این رنگ شکلاتی بدرخشید. کمی از آن را روی لب‌های‌تان بمالید و بدرخشید.


رژلب لیپ تار جان دو از برند آبسسیو کامپالسیو

 

 

اگر به اندازه کافی برنز شده‌اید که بدرخشید، این رژلب خاکستری و رنگ بدن برای‌تان بسیار غیر منتظره خواهد بود. این رژلب دست‌کم گرفته شده است اما به طرز غیرقابل‌انکاری عجیب است و روی هر رنگ پوستی جلوه خاص خودش را دارد. اگر طرفدار رژلب‌هایی با رنگ‌های عجیب و غریب هستید،  این رژلب قابل ترکیب انتخاب خوبی خواهد بود. آن را با رنگ رژ مورد علاقه‌تان ترکیب کنید و چهره‌ای شبح‌وار داشته باشید.


سایه پودری پنه لوپه از برند شوگرویل

 

 

از شرکتی که به خاطر سایه‌های خیلی براقش معروف است، این سایه یک حرکت قابل توجه است! رنگ مسی فوق براق که درخششی خاص را به چشمان‌تان می‌بخشد. این سایه را به تنهایی استفاده نکنید و آن را با آرایش چشم دودی امتحان کنید و خواهید دید که به هرکسی جذابیتی خاص خواهد داد.


رژلب براق فراکسی از برند آرمور بیوتی

 

 

برق لبی به رنگ سس شکلات. قهوه‌ای تیره در دهه 60 میلادی خیلی پرطرفدار بود و دوباره جای خودش را باز کرده است. این رژ لب روی پوست‌های تیره اثری طبیعی و درخشان می‌گذارد و پوست روشن‌ها را هم مانند آلمانی‌های قدیمی می‌کند. اگر رنگ تیره مورد پسند شما است شاید بخواهید که این برق لب خوشمزه شکلاتی را امتحان کنید.


سایه 124 از برند انگلت فریدام سیستم رینبو

 

 

رنگ قرمز برای سایه شاید بیشتر از اینکه جذاب باشد، آدم را مریض احوال نشان دهد. اما اضافه کردن ته رنگ نارنجی چهره را تغییر زیادی خواهد داد. این سایه 3 رنگ، رنگ‌های شرابی، آجری و هلویی دارد که مانند رنگ‌های یک پلک طبیعی است. این سایه را با آرایش جگری امتحان کنید و شگفت زده شوید.

 

منبع : مدآنلاین