یک تکه مو از جلوی سرتان و از بالای گوش بردارید و آن را بافت ساده بزنید. اما وقتی به انتهایش رسیدید می‌توانید آن را با یک ترفند زیباتر هم کنید. یک دسته از سه دسته بافت را نگه دارید و با دست دیگرتان دو دسته دیگر را به سمت بالا بکشید و مرتبش کنید. سپس آن رابا یک کش ببندید. چنین بافتی را در طرف دیگر سر هم بزنید. موهای بافته شده را به پشت سر ببرید و آن را با یک کش به هم وصل کنید.

 

مدل ابرو زنانه

 

 

1- صورت بیضی

برای این فرم صورت  مدل ابروهای هشتی و رو به بالا مناسب نیست. مدل ابروی صورت هایی با فرم بیضی ، ابروهایی است که در قسمت 2/3 به سمت گوشه های صورت و یا متمایل به پایین باشد.

 

 

2- صورت مثلثی:

ابروهای رو به بالا و دنباله دار بهترین مدل ابرو برای این فرم صورت است ولی ابروهای صاف و بی حالت این فرم صورتها را بی حال و خسته نشان می دهد.

 

3- صورت های کشیده:

برعکس صورت های مثلثی ، این صورت ها با ابروهای صاف زیباتر می شوند و ابروهای شکسته و یا هلالی برای این فرم صورت ها مناسب نیستند.

 

4- صورت های قلبی:

خانم هایی که صورتی با فرم قلبی دارند جزو خانم هایی هستند که انواع فرم های ابرو به جز ابروهای روبه پایین برای صورت انها مناسب است.

 

 

5- صورت های گرد:

به خانم هایی که صورت گرد دارند توصیه می کنیم هیچ زمان ابروهایشان را به صورت هلال آرایش نکنند و از این گردی صورتشان استفاده کرده و ابروی هشتی و یا رو به بالا انتخاب کنند.

 

 

6- صورت های مربع:

این دسته از خانم ها هم مثل خانم های صورت گرد ابروهای هلال را انتخاب نکنند و با ابروهای حالت دار و رو به بالا زیبایی و تعادل صورت خود را حفظ کنند.

 

 

منبع : نمناک