به نقل از آکاایران: اصلاح با ژل اصلاح که حاوی مرطوب کننده و ویتامین مراقبتی است، به پیشگیری از خشک و کشیده شدن پوست کمک می کند و آن را در برابر خراش و التهاب محافظت می کند. اصلاح با کف و فوم اصلاح، بسیار ساده تر بوده و عمل اصلاح را لذت بخش می کند. با ما همراه شوید و این مطلب را که در مورد استفاده از ژل و فوم اصلاح است را مطالعه کنید.

ژل و فوم اصلاح

آکاایران: ژل ها در مقایسه با خمیر های اصلاح کم آب تر هستند و نمناکی  پوست را بیشتر می گیرند. به همین علت تحریک پذیرتر هستند و یاد آوری می شود اشخاصی که پوست حساسی دارند حتی المقدور از ژلها استفاده نکنند

ترکیباتی مانند صابون، خمیر اصلاح در صورتی که مقدار قلیایی آنها کافی و استاندارد باشد مشکلی ایجاد نمی کنند، مگر اینکه شخص نسبت به بعضی از ترکیبات خاص آنها حساسیت داشته باشد.

ژل ها نسبت به خمیر های اصلاح خشک کننده تر هستند و رطوبت پوست را بیشتر می گیرند، به همین دلیل تحریک کننده تر هستند و توصیه می شود کسانی که پوست حساسی دارند کمتر از ژل ها استفاده کنند.

: کسانی که از خمیر اصلاح استفاده می کنند بهتر است از مواد و خمیر ریش هایی که کف می کنند استفاده نکنند، بعد از تراشیدن ریش از کرم های غیرچرب به کار برند زیرا که این کار برای حفاظت از پوست شما بسیار مفید است.

همچنین از مواد و خمیر ریش هایی که حاوی الکل هستند استفاده نکنند، زیرا موجب سوزش پوست می گردد.بهتر است پس از بیدار شدن از خواب در استفاده از این خمیرهای اصلاح اجتناب کرد چون در این هنگام صورت حالت پفی دارد که به علت جمع شدن آب در زیر پوست ایجاد می شود.

معرفی یک ژل اصلاح با کیفیت

ژل اصلاح سیلور پروتکت

ژل و فوم اصلاح,ژل اصلاح صورت آقایان,ژل اصلاح صورت

ژل اصلاح

ژل اصلاح سیلور پروتکت فرمول ضدباکتری پیشرفته ای است که با جدیدترین فن آوری مراقبت پوست ساخته شده و حاوی یون های نقره، بابونه و پرو ویتامین B5 است. فرمول پیشرفته ضدباکتری این محصول، با یون های نقره، در عین پیشگیری از آسیب های وارده به پوست توسط تیغ، اصلاحی تمیز و صاف را به ارمغان می آورد.

ژل اصلاح سیلور پروتکت: اصلاحی تمیز و پاک را میسر می کند. به عنوان یک حفاظ لیز روی پوست عمل می کند. پوست را از تیغ محافظت می کند. نتیجه: اصلاحی تمیز و پوستی مراقبت شده. ظاهر سلامت و سرزنده پوست. سازگاری محصول با پوست توسط متخصصین پوست تایید شده است.

گردآوری: بخش خانواده آکاایران