برگزاری جشن عروسی در خانه

 

بورلی کلارک  برنامه‌ریز  جشن عروسی و نویسنده مشهوری است. از او پیش از این هم ایده‌هایی برای برگزاری جشن عروسی‌تان مطرح کرده‌ایم. حالا او چند ایده تازه در  اختیار شما قرار می‌دهد تا جشن عروسی‌تان همان‌طور برگزار شود که می‌خواهید باشد.

 

سوگندنامه و تعهدنامه  شخصی‌تان را بنویسید. یا یکدیگر را با نوشتن یک شعر و یا یک نامه که نشان‌دهنده عشق‌تان به یکدیگر باشد غافلگیر کنید. می‌توانید یک لحظه خاص که برای هردوی شما به یادماندنی بوده را برای یکدیگر بنویسید.

 

برگزاری جشن عروسی در خانه

 

ترکیب نمادهای میراث خانوادگی یا سنت‌ها. چیزی را بپوشید یا ببرید،که مادرتان در روز عروسی‌اش پوشیده است. یک آهنگ خاص بگذارید که  قسمتی از مراسم خانوادگی‌تان بوده است.

روز اتحاد و پیوستن زندگی‌های‌تان را با روشن کردن شمع یا مراسمی در کنار ساحل جشن بگیرید.

در هنگام رفتن پای سفره عقد، محبت و عشق‌تان را با دادن یک شاخه گل از دسته گل‌تان به هر دو مادر نشان دهید. این حرکت  بیانگر اتحاد بین دو خانواده نیز هست.

 

برگزاری جشن عروسی مذهبی

 

 نورپردازی یکی از مهمترین المان‌های هر جشنی است. با استفاده از نورهای به سمت بالا، نورهای لیزری و کمی خلاقیت می‌توانید رقص نور زیبایی به مراسم بدهید. شمع هم همیشه  گرمایی خاص و حالتی رمانتیک به مراسم می‌دهد.

 

ایده‌های  بورلی را دوست داشتید؟ بسیاری از وسایل خاص،ایده‌های منحصر بفرد و صرفه‌جویی در هزینه مراسم را می‌توانید در کتاب  «برنامه‌ریزی مراسم عروسی را به یاد داشته باشید» نوشته بورلی کلارک پیدا کنید.

 

منبع : modeonline.ir