عطر بولگاری مدل Zahira EDP

 

 

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا

 

عطر بولگاری جز برندهای بسیار معروف و محبوب در میان عطر زنانه محسوب می شود. عطر بوگاری Zahira EDP برای دختران جوان پیشنهاد بسیار خوبی است. طبعی گرم دارد و رایحه ای شیرین دارد و برای جلسات مهم و رسمی بسیار مناسب است و انتخاب خوبی است. این عطر از رایحه های چون دارچین، لوبان و گل یلانگ استفاده می کند و بسیار خوش بو می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

خرید این عطر خوشبو

عطر بولگاری مدل Lazulia EDP

 

 

همان طور که گفتیم عطر بولگاری جز برندهای خوب در زمینه عطر و ادکلن است. این عطر رایجه ای شیرین و طبعی سرد دارد و از لحاظ سردی می توان آن را در تابستان نیز استفاده کرد و چون رایحه ای شیرین دارد برای فصول سرد سال نیز مناسب است پس اگر به دنبال عطری هستید که در تمامی فصول سال بتوانید از آن استفاده نمایید این عطر زنانه را به ما پیشنهاد می دهیم. نت های این عطر یاس، عود و روایح دودی می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

معرفی چند عطر مناسب کودکان

 عطر ولنتینو مدل Valentina Acqua Floreale EDP

 

 

این عطر ساخت کشور ایتالیا می بادش که در زمینه عطرسازی بسیار خوب عمل کرده است. رایحه های این عطر شامل شکوفه پرتقال، کهربا، بهارنارنج، گل مریم، نعناع هندی، یاس و گل ابریشم است و طبعی خنک دارد و برای تابستان و بهار مناسب است و رایحه ای شیرین برای شما بانوان عزیز. این عطر را برای تمامی سنین مناسب می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

عطر زنانه تند

عطرهای تند عطرهایی هستند که معمولا از چرم و مواد تندی مانند زیره سبز، رزماری، اسطوخودوس برای تولید این عطرها استفاده می شود. بیشتر عطرهای تند برای مردان استفاده می شود ولی در این میان عطرهای زنانه تند ویژه ای نیز وجود دارند که طرفداران خاص خود را دارا می باشند. در ادامه به معرفی چندین عطر تند زنانه می پردازیم.

 

عطر بالنسیاگا مدل Rosabotanica EDP

 

 

همانطور که از نامش مشخص است این عطر زنانه ساخت کشور اسپانیا می باشد. رایحه ای تند و طبعی خنک دارد و ویژه بانوان خاص پسند است که در مورد عطر سلیقه خاصی دارند. رایحه هایی که در تولید این عطر استفاده شده است می توان رایحه گریپ فروت، درخت نارنج، رز، هل، برگ تنجیر، خس خس، نعناع هندی، سدر و فلفل صورتی را نام برد که رایحه و بویی بی ظیر را در این عطر ایجاد کرده اند. این عطر را به دختران و بانوان جوان پیشنهاد می دهیم. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

عطر بوتگا ونتا مدل Bottega Veneta EDP

 

 این عطر ایتالیایی و خوش بو بسیار برای محافل و جلسات رسمی مناسب است زیرا تند و گرم است. برای فصل زمستان و پاییز این عطر بی نظیر است و ما به شما پیشنهاد می دهیم.  رایحه های این عطر شامل یاس، ترنج، نعناع هندی، فلفل صورتی، چرم، خزه درخت بلوط می باشند. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

معرفی عطر زنانه ورساچه کریستال نویر

عطر زنانه خنک

عطرهای خنک حس تازگی را در بدن ایجاد می کنند و با رفتن به سوی روزهای گرم سال همه به فکر انتخاب عطر مناسبی برای این فصل هستند که بتواند آن ها راخنک و با انرژی کند. در ادامه به معرفی چنیدن عطر خنک می پردازیم که می تواند انتخاب خوبی برای فصول گرم سال باشد.

 

عطر لانکوم مدل La Vie Est Belle EDP

 

این عطر فرانسوی رایحه ای گرم و شیرین دارد و طبعی خنک و برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب است. این عطر حس تازگی و شوق به شما می دهد. در ساخت این عطر از رایحه های چون گلابی، زنبق، شکوفه پرتقال، انگور سیاه فرنگی، وانیل، یاسمن بزرگ گیا و نعناع هندی استفاده شده است. البته این عطر را به علت شیرین و گرم بودنش می توان در فصل های سرد سال مانند زمستان نیز استفاده کرد و عطری ویژه همه فصول می باشد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

عطر شنل مدل Chance EDP

 

 

عطر شنل مدل Chance EDP طبعی خنک دارد ورایحه ای شیرین و خوراکی و از گل و طبیعت دارا می باشد. رایحه هایی که در این عطر استفاده شده اند شامل وانیل، مشک، فلفل صورتی، یاس و نعناع هندی می باشد و برای فصول گرم سال انتخاب مناسبی برای بانوان عزیز می باشد به ویژه بانوان جوان و شیک پوش. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

عطر کلوین کلاین مدل Eternity Aqua EDP

 

 

این عطر خنک که محصول آمریکا می باشد با دیزاین خاصی که برای طراحی شیشه عطر خود استفاده کرده است کاملا هوشمندی خود را به رخ می کشد و با دیدن این عطر خنکی آن را بیشتر احساس می کنید. رایحه ای شیرین و خوراکی و طبیعی از گل ها دارد و طبعی خنک ویژه فصول گرم سال که ما آن را به شما پیشنهاد  می دهیم. نت های این عطر زنانه شامل زردآلو، خیار، یاس، سدر، مشک، گل صدتومانی، سیب سرخ، گاردنیا می باشد و بویی فوق العاده دارد و ایرانوس آن را به شما به صورت ویژه پیشنهاد می دهد. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

 

عطر گود گرل : عطری با ظاهری زنانه و فوق العاده

عطر فر مدل In The Mood For Love Tender EDT

 

 

این عطر ساخت کشور ایتالیاست و رایحه ای شیرین و خوراکی دارد و طبعی خنک. اگر به دنبال عطری بار ایحه خنک هستید که برای محافل رسمی و هم محافل دوستانه و خانوادگی مناسب می باشد این عطر انتخاب خوبی است و از آن می توانید در همه مکان ها و جمع ها استفاده کنید. نت های این عطر شامل برگ درخت انگور، گل رز، نارنگی، نیلوفر آبی، سرو، مشک می باشد. بوی این عطر ماندگاری بالایی دارد و دیزاین بسیار مناسبی دارد و برای فصول گرم سال عطری فوق العاده است. این عطر نیز در لیست بهترین عطر های زنانه سال ۲۰۱۸ قرار می گیرد.

منبع : اختصاصی آکاایران