نکات آرایشی بهداشتی

 

کرم پودرها و کانسیلرها عالی هستند اما ممکن است آن پوششی را که شما دنبالش هستید؛ به پوست‌تان ندهند! به همین علت آرایشگرهای حرفه‌ای به محصول مشابهی دست یافته‌اند. پودر موز! ماریو دیوانوویچ، آرایشگر کیم کارداشیان جزو کسانی است که این محصول را برای این مدل و شخصیت هنری استفاده می‌کند.

 

 

آرایشگر معروف، برندون لیبراتی می‌گوید : «این پودر روی بیشتر پوست‌ها جواب می‌دهد، مخصوصا پوست‌های متوسط تا تیره. پودر موز آرایش را روی صورت می‌خواباند، چربی اضافه آن را می‌گیرد و مثل پودرهای معمولی نیست و خطوط صورت را نشان نمی‌دهد. برخلاف پودرهای معمولی سفید که صورت را مانند کیک می‌کند، پودر موز رنگی طبیعی و تونالیته زرد دارد و همچنین قرمزی پوست را روی صورت‌ها و با هر رنگ پوستی میزان می‌کند.»

  به گفته این آرایشگر کاربرد این پودر برای زیر چشم عالی است و کانسیلرتان را روی صورت ثابت می‌کند و رنگ کبود زیر چشم را می‌پوشاند. آن را می‌توانید با هر محصولی استفاده کنید تا رنگ صورتی روی پوست تان را محو کند.

می‌توانید آن را بعد از آرایش به عنوان پودر فیکساتور با یک برس یا اسفنج روی پوست‌تان بزنید. اگر می‌خواهید روی کانسیلر یا کرم پودرتان بزنید باید چند دقیقه روی پوست‌تان بماند و بعد اضافه آن را با برس پاک کنید. اگر پوست‌تان را به صورت سایه روشن آرایش کرده‌اید، در صورتی که این پودر را روی آن بزنید، پوست‌تان روشنی محوی پیدا می‌کند و هایلایت‎های صورت‌تان هم مشخص نخواهد شد.

 

منبع : مد آنلاین