ضمن اینکه باید بدانید همین فشارهای روانی و اضطراب ها سبب بی خوابی و تاثیر آن در کاهش شادابی و جذابیت چهره می شوند.
برای داشتن زیبایی صورت، باید روح زیبایی هم داشت و خوشحال بود.

فواید خندیدن برای زیباتر شدن و سلامتی

افزایش ترشح هورمون ضدپیری در بدن و جوان تر شدن و زیبایی بیشتر چهره
گیرایی و جذابیت نگاه و چشم ها
پوستی شاداب و تازه
کاهش بیماری ها
کاهش و تسکین درد
کمک به کاهش وزن
بهبود تنفس
خوابی راحت و عمیق
خلق و خوی دلپذیر و جذاب از نظر دیگران
تقویت ذهن

از جمله رفتارهای جذاب برای دیگران که باعث می شود از شما در ذهن خود و در معرفی شما برای دیگران از آن یاد کنند، خوشرویی در رفتار و برخورد است که جنبه های گوناگونی را شامل می شود. اما این رفتارهای کدامند و چگونه می توان یک فرد جذاب بود؟

۱- یک شنونده خوب باشید، به چشمان کسی که با شما صحبت می کند، نگاه کنید و با حرکت سر نشان دهید که به او گوش می دهید و کاملا در جریان چیزی که تعریف می کند هستید. این ارتباط چشمی او را جذب شما می کند.
۲- مهربان باشید. مهربانی شما را جذاب تر می کند. افراد مهربان در قلب دیگران جای دارند و آن ها هرگز با چهره شان شناخته نمی شوند، بلکه با قلبشان معرفی می گردند.
۳- لبخند بزنید. به همه لبخند بزنید. اگر لبخند هم نمی زنید، لااقل اخم نکنید و عبوس نباشید. لبخند تا عمق وجود فرد مقابلتان رسوخ می کند و صلاح بسیار قدرتمندی در جذب دیگران به سمت شما محسوب می شود.
۴- مورد اعتماد باشید. رازدار و امانت دار باشید. این رفتارهای دلپذیر، شما را جذاب تر می کند و باعث می شود، دیگران ناخواسته شما را دوست بدارند. افراد رازدار و مورد اعتماد، هر فردی را جذاب و متشخص تر می کند.
۵- همیشه بوی خوب بدهید. رایحه خوبی که از شما به مشام دیگران برسد، آن ها را به سمت شما جذب می کند.
۶-لباس های رنگی بپوشید.
۷- اعتماد به نفس داشته باشید. محکم و مودب صحبت کنید و از خجالتی بودن بپرهیزید، هیچ کس از افراد خجالتی و بی اعتماد به نفس خوشش نمی آید و جذبش نمی شود.
۸- وقت شناس باشید.

.

منبع :